Mucize Doktor Oyuncuları Sinem Ünsal ve Hazal Köseoğlu’dan Çılgın Dans! Serkan Keskini Araya Aldılar

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Mucize Doktor Oyuncuları Sinem Ünsal ve Hazal Köseoğlu’dan Çılgın Dans! Serkan Keskini Araya Aldılar

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’ların seti dans pistine döndü. Dizinin güzel oyuncuları Sinem Ünsal ve Hazal Köseoğlu kurtlarını döktü. Serkan Keskin ise dans edenleri izlemekle yetindi.

mucize doktor

MF Yapım imzalı, senaryosu Pınar Bulut ve Onur Koralp’ın elinden çıkma Mucize Doktor bu sezonun en sevilen projelerinden biri. Bir Güney Kore dizisi olan Good Doctor dizisinden uyarlanan Mucize Doktor’da başarılı doktorların kariyer yolculuklarına şahit oluyoruz. Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu gibi isimlerin olduğu Mucize Doktor’un hayran kitlesi gittikçe büyüyor.

Seti Dans Pistine Çevirdiler

Mucize Doktor’un ekibinin arasından adeta su sızmıyor. Hem çalışmayı hem de eğlenmeyi çok iyi bilen oyunculardan bugün ilgi çeken bir paylaşım daha geldi. Dizide Nazlı ve Açelya’ya hayat veren Sinem Ünsal ve Hazal Köseoğlu dans ettikleri görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı. O çılgın dansa dizinin Muhsin’i Serkan Keskin’in tepkisi ise Instagram’ın gündemine bomba gibi düştü.

Türkiye’nin En Popüler Kadın Oyuncularından Biri Haline Geldi

mucize doktor

Mucize Doktor’un güzel doktoru Sinem Ünsal, kariyerinde adeta altın çağı yaşıyor. 1993 doğumlu yıldız oyuncu, Çerkes ve Azerbaycan kökenli bir aileden geliyor. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümü mezunu olan güzel oyuncu, Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk, Kızım gibi dizilerde başarılı bir performans sergileyen Ünsal, bir yandan tiyatro yapmaya da devam ediyor. Hatta başarılı oyuncu, 2019 yılında Türkiye’nin en prestijli tiyatro ödüllerinden olan Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nin Yılın En Başarılı Genç Kuşak Sanatçısı Ödülüne sahip oldu. Güzel oyuncuyu daha çok izleyeceğiz gibi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz