Dizi Tarihi Böyle Cesur Bir Stil Görmedi! Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın’ın Karakter Stilini İnceliyoruz

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Dizi Tarihi Böyle Cesur Bir Stil Görmedi! Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın’ın Karakter Stilini İnceliyoruz

Fox Tv’nin iddialı dizilerinden olan Masumiyet, hem çarpıcı konusu hem de güçlü kadrosuyla oldukça bu sezonun ilgi çeken yapımlarından biri olmuştu. İlk bölümünden beri çok konuşulan fenomen dizi ne yazık ki kanlı reyting savaşlarında beklenen başarıyı gösteremedi.

masumiyet-deniz ışın

Finale doğru giden dizinin çarpıcı konusunun yanında yarattığı karakterler de Masumiyet’i özel kılan özelliklerden biriydi. Karakterlerinin her birinin stylingine oldukça önem veren dizi, özellikle Deniz Işın’ın hayat verdiği İrem Orhun karakterinin kusursuz hazırlanmış stili ile dikkat çekiyor. Gelin hep birlikte İrem Orhun’un gardırobunu inceleyelim.

Sıra Dışı Deri Tasarımlar

masumiyet-deniz ışın

İlk olarak şunu söylemek gerekir ki İrem Orhun cesur ve sıra dışı tasarımlarla hepimize ilham veriyor. Çok sevilen klasik parçaları bambaşka tarzlarla kombinleyip kendine has bir tarz yaratan güzel karakterimiz özellikle deri parçaları çok seviyor. Bu deri parçaları klasik çizgilerden özgürleştiren İrem Orhun moda dünyasında devrim yapıyor.

Asimetrik Kesimler Metalik Renkler

masumiyet-deniz ışın

İrem Orhun’un gardırobundaki her kıyafet adeta bir tasarımcının elinden çıkmış gibi. Cesur kumaşları belki de daha önce hiç denemediğimiz formlarla bir araya getiren parçaları kombinlerinde eksik etmeyen İrem, karakterinin asi ve genç yapısını da stilinde yansıtıyor.

Crop Nasıl Giyilir Ondan Sorulur

masumiyet-deniz ışın

İrem Orhun’un günlük stilinde croplara çok sık rastlıyoruz. Özellikle baskılı cropları blazer ceketlerle bir arada kullanmayı çok seven güzel karakterimiz adeta 90’ların rocker stilini günümüze uyarlıyor. Cool stilinin iddialı parçalarından biri olan çapraz ipli siyah crop ise gerçekten çok şık.

Aksesuarların Gücü Adına

masumiyet-deniz ışın

İrem Orhun dediğimizde ise aklımıza ilk gelenlerden biri de aksesuarlar. Neredeyse her kombininde küpe ve earcuff kullanan güzel oyuncumuz iddialı aksesuarlar ile stiline bambaşka detaylar katıyor. Siyah romantik elbisesini zincirli kemeriyle asilik katan güzel oyuncumuzun özellikle örgülü saçlarını taktığı tokalar gerçekten modaya karşı yenilikçi ve cesur bakış açısının bir kanıtı niteliğinde. Anlaşılan Masumiyet dizisi bitse de İrem Orhan’ın stilini biz daha çok konuşacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz