Seda Sayan’a Bir Darbe de Hıncal Uluç’tan Geldi! Bu Sözler Kavgada Söylenmez: “Ama Sende Yüz Yok Seda!”

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Seda Sayan’a Bir Darbe de Hıncal Uluç’tan Geldi! Bu Sözler Kavgada Söylenmez: “Ama Sende Yüz Yok Seda!”

Seda Sayan – Demet Akalın kavgasında ortalık hala oldukça gergin! Birçok ünlü simanın dahil olduğu bu kavgaya yeni bir isim daha transfer oldu! Ünlü gazeteci Hıncal Uluç Sabah gazetesinde kaleme aldığı köşe yazısında, Seda Sayan’ı adeta kalemiyle biçti!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Cuma günü Demet Akalın ve Alişan’ın Star TV ekranlarında yayınlanan sabah programı sona erdi. Demet Akalın, gözyaşları içinde ekip arkadaşlarıyla vedalaşırken aynı saatlerde kendi yerine Seda Sayan’ın gelecek sezon için imza attığını duyunca çılgına döndü ve Seda Sayan’ı Instagram’dan engelledi. Karşılıklı atarlı giderli açıklamala yapan ikiliden sonra olaya, Nihat Doğan, Seren Serengil, Bircan Bali gibi isimler de dahil oldu ve herkes tarafını belli etti.

blank

Hıncal Uluç Ağır Konuştu!

Bugün ise Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapan Hıncal Uluç, Seda Sayan için ağır konuştu; “Demet Akalın’ın bir TV şovu varmış. Bitirmiş. Bitirir bitirmez de Seda Sayan nam hatun atlamış, kapmış işi.. Demet sitem etmiş.. Kim olsa eder.. nsan arkadaşının bıraktığı işe, hiç değilse onunla konuşup “Ne oldu?” demeden, zahiren de olsa iznini almadan atlar mı?. Seda Sayan (Ne saydığını en iyi bilenlerdenim.. Para sayar..) “Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım hayatımda” demiş.. Sadece ekmek parası değil, onuru, şerefi, gururu ile de oynadın sen, para için.. Mehmet Tuna kalp krizi sonrası hastanede yatarken ve çalışanları seninle hazirana dek Şamdan’ı açık tutmak için anlaşma yapmışken, kapıya kamyon getirip, bütün çanak çömleğe haciz koyduran ve alıp götüren sen değil misin?. Neyle yemek pişirecek, neyle servis yapacak o zavallı çalışanlar.. İmzana sadık kalman bu mu?. Tuna üzüntüsünden öldü, hastanede. Çalışanlar perişan oldular. Bunun tefrikası benim köşemde var. Arşivde duruyor.

blank

Para ile tuttuğun bir adamı TV şovuna çıkardın. Adam “Ben Hale Soygazi’nin gayrimeşru doğurup sokağa attığı oğluyum” dedi. Hale bu ülkenin en saygın insanlarından biri.. Yıllardır kenara çekilmiş. Sessiz sedasız oturuyor. Sen, “para sevda”n yüzünden haftalarca, yalancı şahitlerle sürdürdün bir hemcinsinve meslektaşının haysiyet katilliğini.. O da köşemde tefrika edildi. Arşivlerde duruyor. Yetmedi.. Üç kuruş için ruhsatsızs ahte bir Kovid ilacının reklamlarına çıkıp rezil olmadın mı?. Ama sende yüz yok Seda!. Çok iyi bildiğin numaralarla sağladığın reytingin peşinde koşanlarda da.. Otur oturduğun yerde. Yap şovunu, al paranı.. Ona buna da sataşma e mi?.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz