Turabi Çamkıran Yeni Projesini Duyurdu: “The King Will Be Back Soon!”

Aleyna

Haberler

26 Kasım 2020

Turabi Çamkıran Yeni Projesini Duyurdu: “The King Will Be Back Soon!”

Turabi Çamkıran’ı hepimiz Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı Survivor yarışmasından biliyoruz. Turabi, yarışmada tartışmacı kimliğiyle ismini hafızalara kazımıştı. Turabi’nin profesyonel olarak tekvando, box, muay thai gibi dövüş teknikleriyle ilgilenmesi ve vücut hareketleri de oldukça konuşulmuştu.

Şimdi kronometreyi geri sarıp biraz Turabi’nin Survivor’a kadar olan televizyon macerasını inceleyelim. 2008 yılında yine Acun Ilıcalı’nın yapımcılığıyla yayınlanan “Benimle Dans Eder Misin?” yarışmasının 3. sezonuna katılmıştı. 2013 yılında ise, jüri koltuğunda Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in oturduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında yer almıştı. Bu yarışmanın hemen ardından yani 2014 yılında Acun Ilıcalı’nn yarışma programı olan Survivor’a dahil oldu. O yıl yarışmayı birincilikle bitirdikten sonra “Survivor All Star”a da katıldı. Hayranlarını şaşırtmayarak ikinci kez birincilik koltuğuna oturdu.

Dünyanın farklı ülkelerinde yayınlanan “Dünya Savaşı” programı da tam Turabi’ye göre bir yarışmaydı. Bu yarışmada da onun ismini görmüştük.

Farklı Projelerde de Görmüştük

Turabi sadece yarışmalar listesine adını yazdırmadı. Onu, bazı dizi ve film projeleriyle de takip etmiştik. İlk dizisi Kertenkele’idi. Turabi Çamkıran, Kertenkele dizisine 52. bölümden sonra “Kara Kemal” karakteriyle dahil olmuştu. Ayrıca, 2014 yılında izleyiciyle buluşan Sabit Kanca 2 filminde oynamıştı.

Yeni Bir Proje Mi Geliyor?

Turabi Çamkıran, Instagram hesabından son dönemlerde farklı bir imajla görseller paylaşıyor. Tabii ki takipçileri de meraklanmadan edemiyor. Peki, Turabi için yeni bir proje mi var? Turabi’nin yeni imajı neyi ifade ediyor? Instagram’daki postlar neydi?

Bütün bu sorular henüz cevapsız kalsa da Turabi’nin yeni proje haberi verdiğini aşağıdaki paylaşımından anlıyoruz. Postun altında yazan bilgilerden “Kutay” karakterine can vereceğini tahmin edebiliyoruz. Ancak proje ile ilgili detaylar henüz belli değil. Nasıl bir proje, nerede yayınlanacak, Turabi bu projenin neresinde gibi soruların cevabını vermek için henüz çok erken. Öyle ki, Turabi de “Coming soon!” diyerek yakında detayların geleceğini bildiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz