Akasya Asıltürkmen ‘Bella Eyes’ Operasyonu Yaptırdı: “Bu Kadar Acı Olduğunu Bilseydim…”

Aleyna

Haberler

26 Kasım 2020

Akasya Asıltürkmen ‘Bella Eyes’ Operasyonu Yaptırdı: “Bu Kadar Acı Olduğunu Bilseydim…”

Sevilen oyunculardan Akasya Asıltürkmen geçtiğimiz hafta “Bella Eyes” adı verilen kaş kaldırma ve göz düşüklüğünü ortadan kaldırmak için göz germe işlemi yaptırdı!

Çoğu ünlü sanatçı yaptırdığı estetik operasyonları sır gibi saklayıp, hastaneye yatışlarını sahte bir isimle yaparken; Akasya Asıltürkmen, yaptırdığı işlemi gizlemek şöyle dursun yaşadıklarını, süreci ve çektiği acıyı takipçileriyle Instagram hesabından paylaştı.

Bella Eyes Nedir?

Bella Hadid Bella Eyes

Bella Eyes, Badem Göz ya da Fransız Askısı adı verilen bu operasyonda amaç kaşları kaldırarak “badem gözlü” diye tabir ettiğimiz huşu dolu bakışlara sahip olmaktır. Bella Eyes adı verilmesinin sebebinin altında, sansasyonlarıyla ünlü Hadid ailesinden; Bella Hadid var.

Bella Hadid’in yüz hatlarını ve operasyona adını veren göz, kaş yapısını sevmeyen var mı? Muhtemelen yoktur. Kalkık kaşlar ve hafif çekik gözler, son dönemde çekiciliğin yeni adı haline geldi. Bu operasyonu yaptıran ilk isimlerden Bella Hadid, estetik doktorlarına ilham oldu ve kısa zamanda Bella Eyes çılgınlığı başladı!

Akasya Asıltürkmen’in Bella Eyes Macerası!

Bu Bella Eyes ya da Badem Göz çılgınlığına katılan son isim ise, 43 yaşındaki güzel oyuncu Akasya Asıltürkmen.

Akasya Asıltürkmen’i televizyon dizilerinde sık sık görüyoruz ve oyunculuğuna da hayran kalıyoruz. Onu en son, Böyle Bitmesin dizisinde canlandırdığı karakterle izlemiştik.

Düşük kaş ve göz düşüklüğünden uzun zamandır şikayet eden Akasya Asıltürkmen, sonunda Bella Eyes işlemi için bıçak altına yattı! Bıçak altı dediysem lafın gelişi; Bella Eyes işleminde hiçbir kesi yapılmıyor ama çektiği acıyı gelin bir de Akasya Hanıma sorun!

Operasyon sonrası bandajlı ve tamponlu haliyle Instagram gönderisi paylaşan Akasya Asıltürkmen, operasyon öncesinde ve sonrasında yaşadıklarını takipçilerine anlattı ve adeta içini döktü! Kısa sürede takipçilerinden yüzlerce destek mesajı alan Akasya Asıltürkmen’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz