Jennifer Lopez’in Albüm Fotoğrafları Türk Fotoğrafçı Mert Alaş Kadrajından! Jennifer Yine Çok Cesur…

Aleyna

Haberler

26 Kasım 2020

Jennifer Lopez’in Albüm Fotoğrafları Türk Fotoğrafçı Mert Alaş Kadrajından! Jennifer Yine Çok Cesur…

Dünyanın en çok konuşulan ünlülerinden biri olan Jennifer Lopez, ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş’a verdiği pozlarla herkesi şoke etmeyi başardı!

Geçtiğimiz günlerde, Amerikan Müzik Ödüllerine transparan sahne kıyafeti ve sahne şovuyla imzasını atan JLo, yeni Instagram paylaşımıyla 133 milyon takipçisini şaşırttı.

Ünlü Simalar Mert Alaş’a Fotoğraf Çektirmek İçin Sırada Bekliyor!

Dünyaca ünlü simaların fotoğrafçısı olarak nam salan Mert Alaş’ın müşteri portföyü oldukça geniş: Kate Moss, Irına Shayk ve Miles Cyrus gibi isimlerle birlikte çalışması onu konuşulan biri haline getirdi.

49 yaşındaki Mert Alaş, 1994 yılında dilini geliştirmek için Londra’ya gittiğinde kendisiyle aynı yaşta olan Marcus Piggott ile tanışarak; beraber moda fotoğrafçılığı yapmaya başladılar. Marcus Piggott ve Mert Alaş beraber pek çok başarılı işe imza attılar.

Beraber Çalışmadıkları İsim Neredeyse Yok!

Marcus Piggott ve Mert Alaş ikilisi beraber ilk çekimlerini Dazed&Confused‘a yapmışlar. O günden beri ünlü yıldızların fotoğraf çekimlerini yapıyorlar! Listede yok yok resmen: Lady Gaga’dan Madonna’ya, Kate Moss’tan Bella Hadid’e!

Üstelik sadece ünlü isimlerin albüm fotoğraflarını değil, dünyaca ünlü markaların moda çekimleri Mert Alaş imzası taşıyor: Versace, Gucci, Vouge, Calvin Klein ve daha sayamadığım pek çok marka.

Vouge Türkiye’nin birinci yıl dönümünde Gisele Bündchen, ikinci yıl dönümünde ise Angelina Jolie ile fotoğraf çekimi yaptılar.

JLo’nun Yeni Pozları Mert Alaş’ın Kadrajından!

Mert Alaş’ın ününü duyan Jennifer Lopez, yeni albüm fotoğraflarını Türk fotoğrafçıya çektirdi. Neredeyse çıplak poz veren JLo, 51 yaşında olmasına rağmen fiziği ile genç kızlara taş çıkarıyor! Instagramda 133 milyon takipçiye sahip olan JLo, verdiği pozlarla takipçilerini şoke etti!

JLo’nun yayınladığı fotoğraf kısa sürede milyonlarca beğeni ve yüzbinlerce yorum aldı bile! Gönderisinin altına Marcus Piggott ve Mert Alaş’ı etiketlemeyi ihmal etmeyen JLo, yeni gelecek albümünü de haber vermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz