Geçen Senenin Şampiyonu Cemal Can, Survivor 2021 Seçmelerinden Görüntü Paylaştı!

Aleyna

Haberler

26 Kasım 2020

Geçen Senenin Şampiyonu Cemal Can, Survivor 2021 Seçmelerinden Görüntü Paylaştı!

Survivor’ın geçen seneki şampiyonu Cemal Can Canseven’in Instagram’da büyük bir hayran kitlesi olduğunu hepimiz biliyoruz.

Survivor öncesinde de sevilen bir isim olan Cemal Can, Survivor programı sonrası bu sevgiyi ikiye hatta üçe katladı! Günlük hayatından kesitleri sevenleriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor. Ayrıca Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak’ ta faaliyete başlayacak Exxen projesinde Aleyna Tilki ile birlikte bir müzikalde rol alacak. Anlaşılan Cemal Can, uzun yıllar daha hayatlarımızda olmaya devam edecek.

Cemal Can Survivor Seçmelerine Gitti!

Yaptığı her paylaşımda adından söz edilmeye devam eden Cemal Can, bugün Survivor 2021 adaylarının belirlendiği seçmelere gitti ve oradan story paylaştı. Cemal Can’ın storysinde, Survivor 2021 adaylarına üstü kapalı bir halı sahada efor testi yapıldığını görüyoruz.

Seçmelerin başında ise, Acun Medya’da aktif olarak çalışan Necip Demirbaş ve Atakan Tunçer bulunuyor. Ayrıca seçmelerde Survivor Panaroma’dan aşina olduğumuz isimler de var: Semih Öztürk ve Gökhan Özdemir. Bu isimler, büyük bir özenle Survivor 2021 kadrosunu oluşturmaya çalışıyor.

Survivor 2021’de Bizi Neler Bekliyor?

Survivor yarışması özellikle geçtiğimiz sezon büyük bir ilgi ile takip edilmişti. Bunun en büyük sebeplerinden biri şüphesiz pandemi döneminde herkesin evlerinde olmasıydı.

Survivor takipçileri, 2021 sezonunda All Star olup olmayacağı merak ediyordu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklama da, bu sezon All Star konsepti olmayacağını, gönüllüler-ünlüler konseptiyle devam edileceğini açıkladı.

Masterchef’ten Sürpriz İsimler!


Geçtiğimiz sezonlarda, Masterchef’ten Survivor’a transfer olan isimler olduğunu hepimiz biliyoruz: İlk sezondan Hakan Kanık ve geçtiğimiz sezondan Yasin Obuz.

Söylentilere göre, bu sezon Masterchef’ten bir değil iki isim göreceğiz Survivor’da! Bu isimler ise: Celal Sarıgül ve tatlı konusunda herkesi etkileyen Furkan Yalçın! İki isimde Survivor 2021 için efor testine girmişler.

Geçtiğimiz Sezonlardan İsimler de Var!


Acun Ilıcalı, seyirciye bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor! Geçtiğimiz sezonlarda sakatlık nedeniyle elenen Hikmet Tuğsuz ve Meryem Kasap’ında Survivor 2021 ünlüler kadrosunda olacağı iddia ediliyor.

Hangi iddiaların doğru olup olmadığını ilerleyen dönemlerde anlayacağız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz