İbrahim Tatlıses’in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in Güzellik Merkezine Saldırı: Sinirini Muhabirden Çıkarttı!

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

İbrahim Tatlıses’in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in Güzellik Merkezine Saldırı: Sinirini Muhabirden Çıkarttı!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in kendisi gibi şarkıcı kızı Dilan Çıtak’ın Nişantaşı’nda bulunan güzellik merkezine yabancı uyruklu kişiler tarafından bir saldırı gerçekleştirildi. Müşteri olarak güzellik merkezine gelen 4 yabancı uyruklu kadın; yaptırdıkları işlemler esnasında güzellik merkezi çalışanlarıyla nedeni bilinmeyen bir arbedeye girişti.

Dilan Çıtak Tatlıses’in Güzellik Merkezine Saldırı!

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, arbede esnasında herhangi bir zarar görmedi. Fakat güzellik merkezi çalışanlarından birinin; yabancı uyruklu kadından tarafından darp edildiği ve yaralandığı öğrenildi. Olayın korkusu ve paniğiyle hemen Nişantaşı’nda bulunan güzellik merkezine polis çağıran Dilan Çıtak; polislere olayı anlatırken; kendisini kameraya çeken bir basın mensubuna ateş püskürdü!

Bir basın mensubunun çektiği bu videoda, İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in oldukça gergin ve sinirli olduğunu görüyoruz. 4 yabancı uyruklu kadının saldırısına uğrayan Dilan Çıtak ve çalışanları; hemen polisleri arayarak yardım talebinde bulunmuşlar. Olay yerine iştigal eden polislere olayı anlatan Dilan Çıtak; “Kapıları tekmelediler yabancı uyruklulardı” diyerek güvenlik güçlerine yaşanılanları tek tek anlatıyor.

Sinirini Basın Mensubundan Çıkarttı!

Bu sırada oldukça sinirli ve gergin olduğu her halinden anlaşılan Dilan Çıtak Tatlıses, bir ara kendisini çeken birinin olduğunu görüyor ve adeta bütün sinirini görevini yapan basın mensubundan çıkarıyor. Gazeteciyi mahkemeye vermekle tehdit eden Dilan Çıtak Tatlıses, kendisini çekmesini istemediğini defalarca kez dile getiriyor. Bu olayın ardından soluğu karakolda alan Dilan Çıtak Tatlıses; emniyette verdiği ifadenin ardından basın mensuplarının sorularına “Tırnakçı dükkanıma saldırdılar. Şikayetçi olmaya geldim. Bir çalışanımız ağır yaralı” şeklinde yanıt verdi.

Dilan Çıtak Tatlıses’e ve yanında çalışan kişilere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız bir kişiyi yaralayan bu yabancı uyruklu kadınlar kısa süre içinde yakalanır ve adalete teslim edilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz