Esra Erol’da Yaş Problemi Gibi Olay: 18 Yaşındaki Beyza 44 Yaşındaki Savaş’a Kaçtı! Beyza’nın Ailesi Şoke Oldu!

Aleyna

ATV

31 Mart 2021

Esra Erol’da Yaş Problemi Gibi Olay: 18 Yaşındaki Beyza 44 Yaşındaki Savaş’a Kaçtı! Beyza’nın Ailesi Şoke Oldu!

ATV’nin en sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Esra Erol’da da her gün birbirinden farklı konular işlenmeye devam ediyor. Genellikle evlerinden kaçan evli kadınların ya da genç kızların aileleri ile buluşturulduğu programda yine bir kaçma olayı gündeme geldi! Ancak bu seferki kaçma olayı herkesi şoke etti.

Esra Erol

18 Yaşındaki Beyza 44 Yaşındaki Savaş’a Kaçtı!

18 yaşındaki Beyza; sosyal medyadan tanıştığı ve 3 ay konuştuğu 44 yaşındaki Savaş’ın yanına giderek aynı hafta içinde nikah masasına oturuyor! Beyza’nın anne babası ise gözü yaşlı bir şekilde kızlarının bulunması için Esra Erol’un programına katılıyor. Hatice ve Mahmut çifti, 18 yaşındaki kızlarını aramak için gözü yaşlı bir şekilde canlı yayında başlarına gelenleri anlattı.

Beyza haricinde iki tane engelli çocuğu bulunan aile, kızlarının eğitimine ve okuluna son derece önem veriyormuş. Beyza’nın hayatlarını kurtaracaklarına çok güvenen Hatice ve Mahmut çifti; 2 Şubat tarihinde kızlarının “arkadaşıma gidiyorum” deyip evden ayrılmasının ardından aynı hafta içinde Beyza’nın evlendiğini duyunca şoke olmuşlar!

Kayınvalide Damattan 3 Yaş Küçük!

Beyza’nın annesi Hatice Abla, damadından küçük olduğunu öğrenince gözyaşlarına hakim olamadı! “Ben damadıma nasıl hitap edeceğim?” diyerek isyan eden Hatice Abla, kızının bir sevgilisi olduğunu bildiğini ama yaşını kendisine 30 olarak söylediğini iddia ediyor. Ancak bugün canlı yayına bağlanan Beyza ve Savaş; Hatice Ablaya hiçbir şekilde yalan söylemediklerini ve ikilinin evlenmelerine izin vermeyecekleri için kaçtıklarını beyan ediyor.

Evdeki baskıdan ve şiddetten bıktığını ifade eden Beyza, ailesinden kurtulmak için Savaş’a kaçtığını itiraf etti! Beyza’nın iddiasına göre; genç kız evden çıkarken 44 yaşındaki sevgilisine haber vermemiş. Bir nevi Savaş’ın haberi olmadan, emrivaki yapmış! Birbirlerini çok sevdiklerini iddia eden Beyza ve Savaş; hem Esra Erol’u hem de ekran başındaki izleyicileri oldukça şaşırttı.

Savaş’ın eski eşi Yasemin Hanım canlı yayına bağlanarak; daha önce Savaş’ın 16 yaşındaki bir kızı kaçırdığını iddia edince stüdyo bir anda karıştı. Başımıza taş yağacak! Bakalım daha neler göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz