TV8’in Masterchef’inde Neler Oluyor? Sevilen Jüri Üyeleri Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’yı Hiç Böyle Görmediniz!

Aleyna

Haberler

30 Ekim 2021

TV8’in Masterchef’inde Neler Oluyor? Sevilen Jüri Üyeleri Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’yı Hiç Böyle Görmediniz!

TV8’in sevilen yarışmalarından Masterchef’te haftalar ilerledikçe rekabetin dozu artmaya devam ediyor. Yavaş yavaş finale doğru yaklaştığımız Masterchef’te, yarışmacılar sosyal medyada geniş hayran kitlelerine ulaşırken, jüri üyelerimizde artık influencerlık yapmaya başladı.

Masterchef’te Heyecan Devam Ediyor!

Özellikle de Mastechef yarışmasından önce de sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi olan Danilo Zanna şimdilerde Instagram hesabında tam 1,9 milyon takipçiye sahip. Instagram storylerinde sık sık kendisi ve diğer Masterchef jürileriyle yapılan şopları paylaşan İtalyan şefimiz, bugün yine herkesi güldürmeyi başardı. Eminiz ki ne Danilo Zanna’yı ne de Somer Sivrioğlu’nu hiç böyle görmediniz!

Bildiğiniz gibi TV8 kanalında bir format tutunca uzuuuun süre hayatlarımızda yer almaya devam eder. Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, Survivor gibi formatların ardından şimdilerin en popüler yarışmalarından biri de Masterchef oldu. 4. sezonuyla karşımıza çıkan Masterchef’in bu denli başarılı olmasının en büyük sebeplerinden biri de elbette ki jüri üyeleri. Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun ardından Danilo Zanna’nın da yarışmaya dahil olmasının ardından jürilerimizin popülerliği de gün geçtikçe artmaya başladı.

Danilo Zanna Herkesi Güldürdü!

Yarışmadan önce lüks bir restoranda çalışan Mehmet Yalçınkaya, şimdilerde MYK isimli restoranında hem işletmecilik hem de şeflik yapıyor. Zaten Somer Sivrioğlu’nun yurt dışında birçok farklı restoranın işletmeciliğini yaptığını bilmeyen yoktur. Danilo Zanna ise yarışmadan önce Instagram’ın fenomenleri arasındaydı, şimdi ise hayran kitlesini daha da genişletti ve markalarla işbirliği yapmaya başladı.

Instagram hesabında sık sık Masterchef’le ilgili fotoşopları paylaşan Danilo Zanna hepimizi güldürmeye devam ediyor. Harry Potter filmine fotoşop sayesinde ışınlanan Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun son hali herkesi çok güldürdü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz