Şeyma Subaşı’dan Ayrıldığı İddia Edilen Meedo Eniştemiz Ayrılık Acısını “Onunla” Unutmaya Çalışıyor: “Sonunda…”

Aleyna

Haberler

30 Ekim 2021

Şeyma Subaşı’dan Ayrıldığı İddia Edilen Meedo Eniştemiz Ayrılık Acısını “Onunla” Unutmaya Çalışıyor: “Sonunda…”

Son dönemin en sansasyonel aşıkları Şeyma Subaşı ve Meedo arasında sular durulmuyor! Bir yıldır dolu dizgin aşk yaşayan çiftimizin arasında kara kedi mi girdi desek, yoksa göze nazara mı geldiler desek bilemiyoruz ancak “Bu sefer kesin evlenecekler” derken; Hürriyet’in ortaya attığı habere göre çiftimiz yine ayrılmış ve hatta Şeyma Subaşı Meedo ile yaşadığı ile terk edip önce Acun Ilıcalı’nın evine geçmiş. Şimdilerde ise Şeyma Subaşı New York’a sokaklarında arkadaşlarıyla storyler atmaya devam ediyor.

Sosyal Medya Karıştı!

Son günlerde Şeyma Subaşı ve Meedo’nun aynı karelerde yer almaması ve eniştemizin Melisa’nın doğum gününde olmaması elbette kafaları karıştırdı. Birkaç haftadır yan yan göremediğimiz çiftimizden sonunda kötü haber geldi. Hürriyet’in ortaya attığı iddiaya göre Şeyma Subaşı ve Meedo yollarını bir kez daha ayırmış ancak bu konuyla ilgili ne Meedo’dan ne de Şeyma Subaşı’dan bir açıklama ya da yalanlama göremedik.

blank

Ancak hem Meedo hem de Şeyma Subaşı, Instagram’da birbirlerini takip etmeye devam ediyor. Beraber fotoğrafları da henüz arşivlenmemiş ya da silinmemiş! İkili ilişkilerine ara mı verdi, yoksa devam mı ediyolar bilemiyoruz fakat normalde Instagram hesabını aktif olarak kullanmayan Meedo, bugünlerde storyler atmaya başladı. Sosyal medya kullanıcıları ise storylerin Şeyma Subaşı’na nispet olduğunu düşünmeye başladı.

Meedo Eniştemizin Ayrılık Acısı!

blank

Dün arkadaşlarıyla film keyfi yapan eniştemiz (ya da ex eniştemiz) bugün de garajın önünde lüks araçlarının içinde aldığı yeni motosikletini paylaşarak “sonunda geldiğini” ifade etti. Anlaşılan Meedo eniştemiz, Şeyma Subaşı ile yaşadığı ayrılığın acısını kendisine lüks hediyeler alarak atlatmaya çalışıyor. Bakalım çiftimizden yeni haberler gelecek mi? Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı, son Youtube videosunda Meedo’nun kendisine yapacağı düğünü 1 yıl boyunca herkesin konuşacağını iddia etmişti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz