Mehmet Ali Erbil Gelinim Mutfakta İle Anlaştı Sosyal Medya Karıştı: Eleştirilerin Ardı Arkası Kesilmedi!

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2021

Mehmet Ali Erbil Gelinim Mutfakta İle Anlaştı Sosyal Medya Karıştı: Eleştirilerin Ardı Arkası Kesilmedi!

Kanal D’nin Gelinim Mutfakta yarışması önümüzdeki hafta için Mehmet Ali Erbil’le anlaştı ortalık karıştı! Birçok farklı isim son yaşanan olayların ardından Mehmet Ali Erbil’in ekranlarda olmasını eleştirmekten geri durmadı. Eleştiri yapan kişilerden biri de Ece Ronay’dı. Ece Ronay, hem Kanal D’yi hem de Gelinim Mutfakta yapımcılarını topa tuttu.

Mehmet Ali Erbil’i Topa Tuttular!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın’la yeni sezona başlayan Gelinim Mutfakta yarışmasında güzel şarkıcının ayrılmasının ardından sular durulmuyor. Yeni bir konsept deneyen yapımcılar her hafta farklı bir sunucu ile çalışmaya başladı. İlk olarak Songül Karlı ile anlaşan yapım, sonrasında Safiye Soyman ile el sıkıştı. Son olarak ise geçtiğimiz haftalarda taciz iddialarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil Gelinim Mutfakta ile 4 yıl sonra ekranlara geri döndü.

Ancak Gelinim Mutfakta’nın Mehmet Ali Erbil’li ilk fragmanı yayınlandığından beri sosyal medya karıştı. İlk olarak gazeteci Melis Alphan Twitter’dan hem Kanal D hem de Gelinim Mutfakta programını topa tuttu; “Kanal D’ye bak sen… Bu kadar taciz tecavüz iddiasına karşı @kanald erkek dayanışmasında 1 numara. Televizyonculukta ise SIFIR. Kadınlar olarak bizim daha bu ülkede çok işimiz var. ‘Şu feministler, şu kadınlar da fazla oldu ama’ diyenlere demek istiyorum ki; durun siz daha hiçbir şey görmediniz.”

Ece Ronay’dan da Eleştiri!

blank

Melis Alphan’ın ardından da Mehmet Ali Erbil’le mesajlarını ifşa eden Ece Ronay, Instagram hesabından eleştiri yaptı; “Ben olay sonrası tvden gelen hiçbir iş teklifini değerlendirmedim bile, haklıyken haksız olmamak için. Reklam yaptı bir yerlere geldi demesinler diye. Hiçbir prim fırsatını kaçırmamışlar, tv kanalları suçu bariz olan erkekleri ne güzel ödüllendiriyorlar ama.. helal olsun valla ayakta alkışlıyorum. Bir de programda madalya takarsanız işte o zaman bu ülkede tacizin tecavüzün önünü alamayız siz de rahatlarsınız sayın tv yapımcıları”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz