Seren Serengil’in Çocuk Sevinci: Ünlü Sanatçı Bakın Güzel Haberi Takipçilerine Nasıl Duyurdu!

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2021

Seren Serengil’in Çocuk Sevinci: Ünlü Sanatçı Bakın Güzel Haberi Takipçilerine Nasıl Duyurdu!

Seren Serengil, Türk magazin gündeminin en sansasyonel isimlerinden biri. Hem özel hayatıyla hem de iş hayatıyla her zaman gündeme gelen ve takipçilerini her fırsatta şaşırtmayı başaran güzel sanatçı, bakın bu sefer nasıl bir haber ile Instagram alemini salladı. Çocuk hasreti bitti, mutlu günler başladı!

Özel Hayatını Yoluna Koydu!

Seren Serengil, neredeyse 30 yıldır ekranlarda olan ve ünlü ünsüz herkes tarafından takip edilen bir isim. Bu zamana kadar özel hayatında aradığı mutluluğu pek bulamayan ve bu nedenle oldukça zorlu zamanlar geçiren güzel sanatçı, 2 yılı aşkın bir süredir oldukça mutlu bir ilişki yaşıyor ve bu ilişkisini sosyal medyadan takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor.

Oldukça yoğun bir tempoda çalışan ve hem yorumculuk yaptığı magazin programı hem de butiği nedeniyle fazla boş vakti olmayan Seren Serengil, bulduğu ilk fırsatta soluğu sevgilisinin ve evcil hayvanlarının yanında alıyor. Bu zamanlarda oldukça mutlu ve huzurlu olan Seren Serengil, uzun bir süre sonra aradığı ilişkiyi bulmuş gibi görünüyor.

Çocuk özlemini her fırsatta dile getiren ve anne olmak istediği söyleyen Seren Serengil, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile herkesi sevindirdi. Güzel sanatçı, bebeklere olan sevgisini dile getirdi ve çocuk özlemini nihayet giderdi.

Çiftin Mutluluğu Gözlerden Kaçmadı!

Sevgilisi Mustafa Tohma’nın ailesini ziyaret etmek amacıyla Antakya’ya giden Seren Serengil, erkek arkadaşının dayı olduğunu bu güzel fotoğraf ile Instagram takipçilerine duyurdu. Çocuk özlemini böyle gideren ve bol bol bebek seven Seren Serengil, yaptığı bu paylaşım ile kendisi ve sevgilisinin paylaştığı mutluluğu göstermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz