Sosyal Medyanın Sevilen İsmi Buse Varol Keyif Yapmaya Doyamadı: Burki Okula Buse Varol…

Aleyna

Haberler

7 Ekim 2021

Sosyal Medyanın Sevilen İsmi Buse Varol Keyif Yapmaya Doyamadı: Burki Okula Buse Varol…

Tektaş ailesi hayatının en zor yılını yaşadı. Yılın başlarında kızları Eliz’i kucaklarına almanın heyecanını yaşayan Alişan ve Buse Varol, Kurban Bayramı’nda ise Selçuk Tektaş’ın acısıyla sarsıldı.

Tektaş Ailesinin Mutluluğu Dillere Destandı

Sosyal Medya’nın gözde çifti Alişan ve Buse Varol’un sosyal medya hesapları, sevenleri tarafından mercek altına alındı. Çocukları ve aileleriyle en keyifli anlarını paylaştıkları, özel günlerini sevgi dolu sözcüklerle kutladıkları o paylaşımlar, sosyal medya takipçilerinden birçok beğeni aldı. Ancak ailenin bu mutlu ve neşeli halleri çok uzun ömürlü olmadı.

Covid 19 Ailenin Mutluluğuna Gölge Düşürdü

blank

Haziran ayının sonlarında, Alişan ve kardeşi Selçuk Tekta’ın yaptırdığı covid testi ne yazık ki pozitif çıktı. Alişan hastalığı ufak tefek belirtilerle ayakta geçirirken kardeşi Selçuk Tektaş hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Aileyi ziyaret ederek Selçuk Tektaş’ın doktoruyla görüşen Yaşar İpek, durumunun iyiye gittiğine dair bazı işaretler olduğunu söyledi. Ancak bu iyi haberin etkisi de uzun sürmedi.

Önce İyi Haber Geldi Ardından…

blank

Kısa bir süre sonra Alişan, kardeşinin durumunun ağırlaştığını ve entübe edildiğini duyurdu. O andan sonra ailenin acılı bekleyişi daha da zor bir hal aldı. Sabahlara kadar hastanede nöbet tutan Alişan ve Buse Varol, kardeşleri Selçuk Tektaş’tan dualarını hiç eksik etmedi. Ancak Selçuk Tektaş’ı iyileştirmeye dualar yetmedi.

Selçuk Tektaş Hayata Veda Etti

blank

20 gün boyunca yoğun bakımda hayat mücadelesi veren Selçuk Tektaş’ın vücudu bu duruma daha fazla dayanamadı. Kurban bayramının ilk günü hayata gözlerini kapayarak geride acılı bir aile bıraktı. Bu acıyla sarsılan Alişan ve Buse Varol uzun bir süre kendilerine gelemeseler de hem kendi çocukları hem de kendi çocuklarından ayırmadıkları yeğenlerine destek olabilmek için tekrar ayağa kalktı.

Yaralar Sarıldı Normal Yaşam Başladı

blank

Çift tekrar işe güce dönünce biraz daha toparlandı. Her ne kadar acıları dinmese de bir süre sonra yaşantıları daha normal bir hal aldı. Okulların da açılmasıyla her sabah oğlu Burak ile okul paylaşımlarına başlayan Buse Varol, bu sabah da yine yüzleri güldüren bir paylaşım yaptı. Burki’yi okula gönderdiğini anladığımız güzel isim, ardından kendini de evden dışarı attı!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz