Üçüncü Çocuğuna Hamile Olan Bergüzar Korel Annelik Tüyoları Verdi: “Çocuğumun sıradan biri olması için…”

Dilek

Haberler

5 Nisan 2021

Üçüncü Çocuğuna Hamile Olan Bergüzar Korel Annelik Tüyoları Verdi: “Çocuğumun sıradan biri olması için…”

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, bu aralar çocuklarıyla ilgili paylaşımlarına ağırlık verdi. Büyük oğlu Ali’yle ilgili söyledikleri ise kulaklara küpe olacak cinstendi!

Bergüzar Korel Halit Ergenç

Oyuncular camiasının örnek çiftlerinden Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, üçüncü çocuklarına kavuşmaya hazırlanıyor. Sevilen dizi “Binbir Gece”nin setinde aşk yaşamaya başlayan çift, 2009’da evlenmiş, bir yıl sonra da ilk çocukları Ali dünyaya gelmişti. Ara ara çocuk istediklerini söyleseler de, hiç ses seda çıkmıyordu. Mutlu çift, yıllar sonra “Vatanım Sensin” dizisinde başrolleri paylaşınca, ilişkileri başa sarmış gibi oldu. Dizinin bitişinin ardından, Bergüzar Korel’in ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyduk!

Bergüzar Korel Halit Ergenç

Çiftin ikinci çocukları Han, geçen yıl mart ayında dünyaya geldi. Yani pandemiyle yaşıt bir çocuk! Bergüzar Korel, bu dönemde tüm vaktini çocuklarına ayırsa da, bir yandan yeni projelere hazırlanmaya devam etti. Exxen’de yayınlanacak “Kanlı Yayın” dizisi için hazırlanan ünlü oyuncu, işin yaratıcı kısmında da payı olduğu için çok heyecanlıydı. Ama tam sete çıkmaya hazırlanırken, üçüncü çocuğunu beklediğini öğrendi!

“Kanlı Yayın” Ertelendi

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel, geçtiğimiz aylarda üçüncü çocuk sorularına “Planımız yok ama olursa seve seve” demişti. Oldu, hem de en beklemediği anda! Sete çıkmaya hazırlanırken üçüncü çocuğuna hamile olduğunu öğrenen ünlü oyuncu, projeyi ertelemek zorunda kaldıklarını duyurdu.

Bergüzar Korel

Sosyal medyada ilgi çeken ise dizinin ertelenmesi değil, çocukların ismi konusunda yapılan espriler oldu!

Bergüzar Korel de bugün çocuklarıyla ilgili bir paylaşım yaptı. Ama bu bir espri değil, temenniydi.

“Çocuğumun sıradan olması için…”

Ünlü oyuncu, yazar Melisa Kesmez’in son paylaşımını görünce çok duygulanmış. “Travmalarla dolu koca bir nesiliz. Hep büyük şeyler beklenen, çok çalışan, mutsuz insanlar” diyen Bergüzar Korel, çocuğunun mutlu bir çocukluk geçirmesi için elinden geleni yaptığını söyledi.

Bergüzar Korel story

Çocuğunun sıradan biri olması için doğduğu günden beri mücadele ettiğini söyleyen Bergüzar Korel, “Çocukluk insanın hayatıdır” dedi. 11 yaşındaki Ali için, “Onu hiçbir zaman sınav yarışlarına sokmadan, okul kuralarında sıra beklemeden, kurslara hocalara boğmadan bu yaşa geldik. Bundan sonra da düzenin içinde hırpalanmasına asla izin vermeden mutlu bir birey olması için elimden geleni yapacağım” diyen ünlü oyuncu, “proje çocuk” olayına savaş açmış gibi görünüyor! Muhtemelen dediğini yapabilir. Sonuçta, Ali’nin mutlu olma şansı çoğu çocuktan daha fazla. Ailesi hem düşünceli hem de ünlü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz