Alişan ve Berna Laçin’in Aşı Kavgasında Yeni Round: “Bu Kadar Haklı Olacağım Aklıma Gelmemişti!”

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Alişan ve Berna Laçin’in Aşı Kavgasında Yeni Round: “Bu Kadar Haklı Olacağım Aklıma Gelmemişti!”

Son zamanlarda ünlülerimizin yeni bir polemik konusu var aşı! Geçtiğimiz aylarda Çağla Şıkel’in başlatmış oldu “gönüllü aşı” konusu zaman içinde Çağla Şıkel’in kankitosu Alişan’a da sirayet etmiş ve uzun süre gündemi meşgul etmişti! Bugün ise oyuncu Berna Laçin’in Koronavirüs aşısı yaptırması sosyal medyada tartışmalara yol açarken; zamanında gönüllü olarak aşı olduğu için sosyal medya kullanıcılarının lincine maruz kalan Alişan; Berna Laçin’in “basın kartı”na nasıl sahip olduğunu sorguladı ve ikili arasında yeni bir kavga başladı.

Berna Laçin

Aşı Polemiği Bitmiyor!

Bildiğiniz gibi ülkemize Koronavirüs aşısı geldiğinden beri tartışmalar, teoriler ve kavgalar bitmek bilmedi! Aşıların kimlere ve nasıl yapılacağından tutun da; Bill Gates’in aşıların içine mikroçipler yerleştirerek bizi her saniye takip edeceğini iddia edenler bile oldu. Eee burası Türkiye, severiz böyle kaos teorilerini! Ülkecek yeni yeni aşılara ve aşılanmaya alışıyorduk ki; şimdi de bambaşka bir konuyla yeniden aşı polemiğine geri döndük.

Alişan

Ünlü oyuncu ve sunucu Berna Laçin sosyal medya üzerinden aşı olduğunu duyurunca ortalık karıştı! Aşı sırası bekleyen o kadar eğitimci ya da yaşlı insan varken Berna Laçin’e aşı yapılması herkesin kafasını karıştırdı. Sosyal medyadan ufak çaplı bir linç yedikten sonra Twitter’dan açıklama yayınlayan Berna Laçin, basın kartı olduğu için aşı hakkına sahip olduğunu söyleyince ortalık daha da karıştı!

Twitter’dan gelen yorumlara büyük bir sabırla yanıt veren Berna Laçin, 10 yıllık gazete çalışanı olduğunu ve bu yüzden de devlet tarafından basın kartı aldığını açıkladı. Ancak zamanında gönüllü aşı olduğu için Alişan’a yüklenen Berna Laçin ve annesine kin besleyen ünlü türkücü; bu fırsatı kaçırmadı ve Berna Laçin’e Twitter üzerinden savaş başlattı.

Ancak Berna Laçin’den Alişan’a yanıt gecikmedi elbette:

Hatta aşı kavgası Twitter’dan çıkıp Instagram’a taşındı! Alişan, Berna Laçin ile arasında yaşanan sürtüşmeyi haber yapan bir magazin sayfasına yanıt vererek; “Bu kadar haklı olacağım hiç aklıma gelmemişti!” yorumunu yaptı.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz