Hem Gidenler Dönüyor Hem de Taze Kan Geliyor! Yasak Elma Kadrosuna Bu Kez Kiralık Aşk’ın Sevilen İsmi Katıldı

Aleyna

FOX

5 Nisan 2021

Hem Gidenler Dönüyor Hem de Taze Kan Geliyor! Yasak Elma Kadrosuna Bu Kez Kiralık Aşk’ın Sevilen İsmi Katıldı

Oyuncu kadrosunda sürekli yaprak dökümü yaşanan “Yasak Elma”, bu kez kadroya katılan yeni isimlerle gündemde. Halitcan’ın dadısı olarak kadroya katılan Selin Uzal da artık entrika bombardımanının bir parçası!

Yasak Elma

FOX’un dört sezondur devam eden dizisi “Yasak Elma”, bu başarısını hiç düşmeyen temposuna ve yenilenen olay örgüsüne borçlu gibi görünüyor. Dizinin başından beri kimler geldi, kimler geçti, sayamadık! Televizyon sektöründe pek görmediğimiz bir biçimde, senaristler hikaye neyi gerektiriyorsa onu yapıyor. Bu uğurda başrol oyuncusu Talat Bulut’a bile acımıyorlar! “Game of Thrones” gibi, ana karakterlerin her an ölebileceği bir diziyi izliyoruz. Bu da dizinin zaman zaman çok işine yarıyor. Son dönemdeki en yüksek rating, haftalarca altyapısı hazırlanan “Şahika ölecek mi?” gerilimi sayesinde gelmişti.

Kadrosunda mütemadiyen yaprak dökümü yaşanan “Yasak Elma”, bu özelliğini biraz değiştirmeye başladı. Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin gelişiyle bambaşka bir yöne akan dizi, eski bir karakteri de geri döndürmeye karar verdi!

Kaya Geri Dönüyor

Barış Kılıç

Ünlü oyuncu Barış Kılıç, dizinin önemli karakterlerinden Kaya’yı canlandırıyordu. Ancak geçen sezon yaşanan büyük değişimlerin bir kurbanı da Kaya’ydı. Neyse ki, Barış Kılıç hayranlarını çok üzen bu gelişmenin telafisi geç de olsa yapılıyor!

Umarız, Kaya karakteri de trollük olsun diye ya da bir bölümlüğüne geri dönmüyordur. Malum, “Yasak Elma”nın o konuda da vukuatı bol!

Diziye geri dönenlerin yanı sıra, kadroya katılan sürpriz bir isim daha var.

Halitcan’a Dadı Geliyor!

Bir dönemin fenomen dizisi “Kiralık Aşk”ın sevilen oyuncularından Selin Uzal da “Yasak Elma” kadrosuna katıldı. Üstelik, yabancı bir karakteri oynayacak! Halitcan’ın dadısı Diana olarak izleyeceğimiz ünlü oyuncu, şimdiden merak uyandırdı. Sosyal medyada, “Dadıyı da kesin birisi tutmuştur. Gelsin yeni entrikalar” yorumları aldı başını gitti! Bakalım, Selin Uzal dizinin entrika döngüsüne nasıl katkılar sağlayacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz