Şansı Takılardan Açıldı! Şeyma Subaşı Annelik Eleştirilerine Melisa’yla Taktıkları Kolyeyle Cevap Verdi

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Şansı Takılardan Açıldı! Şeyma Subaşı Annelik Eleştirilerine Melisa’yla Taktıkları Kolyeyle Cevap Verdi

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Türkiye’ye gelir gelmez ortalığı ayağa kaldırdı. Yakında evleneceğini açıklayan Subaşı, taktığı mücevherler ve yaptığı kombinlerin fiyatlarıyla da dudak uçuklattı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla hayatımıza girdi. Bir daha da çıkmadı! İkilinin yasak aşkı, 2009’da yayınlanan “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasına Şeyma Subaşı’nın katıldığı bölümle ortaya çıkmıştı. Şeyma Subaşı, sevgilisinin diğer programı “Yok Böyle Dans” ekibine de katılınca, Acun Ilıcalı boşanma davasıyla yüz yüze geldi!

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı Melisa

Yıllarca bu şekilde devam eden Şeyma Subaşı-Acun Ilıcalı ilişkisi, 2017’de resmiyete döküldü. Kızları Melisa da annesi ve babasının düğününe katılma fırsatı buldu! Sadece 1.5 yıl süren evliliğin ardından, Şeyma Subaşı zengin olmak için kızı Melisa’yı kullandığı iddiasıyla suçlandı. Her fırsatta da kızıyla ilgilenmediği ima edildi!

“Sadece Şeyma” Başına İş Açtı

Şeyma Subaşı Melisa

Yıllarca Melisa’ya yeterince ilgi göstermemekle suçlanan Şeyma Subaşı, boşandıktan sonra daha kötü iddialarla gündeme geldi. Akıllara zarar kitabı “Sadece Şeyma”da kızıyla ilgili söyledikleri başına iş açtı: “Bazen seni bırakıp yurtdışına gittiğim, iş görüşmelerine koşturduğum, arkadaşlarımla buluştuğum için özür dilerim ama mutlu bir anne olup seni mutlu enerjilerle sarmak için her şey.

Şeyma Subaşı

Bu sözlerin üstüne Melisa’nın velayetini babasına da verince kıyamet koptu tabii ki! Çünkü bu hareketler, ülkemizin alışık olduğu “kutsal annelik” kalıbına pek uymuyordu. Ama Şeyma Subaşı, anneliğiyle ilgili her suçlamada bu tavrını korumaya devam etti ve kızıyla ne kadar eğlendiklerini paylaştı.

Geçen hafta İstanbul’a dönen Şeyma Subaşı, Buket Aydın’ın programında yaptığı açıklamalarla yine ortalığı salladı. Anneliği konusundaki eleştirilere de yine uzun uzun cevap verdi.

Anne-Kız Paylaşımı Geldi

Şeyma Subaşı, katıldığı programın yanı sıra, taktığı mücevherler ve yaptığı kombinlerle de olay yarattı. İstanbul’a geldiğinden beri yürüyen servet olarak yürüyor desek yeridir! Belli ki, nefret objesi olduğu halde Şeyma Subaşı adının markalara getirisi büyük oluyor.

Ancak Şeyma Subaşı, bugün daha mütevazı bir takı tercih etti. Annelik eleştirilerine kızı Melisa’yla taktıkları “Anne-kız” kolyesiyle cevap verdi de diyebiliriz!

Şeyma Subaşı Melisa story

Ne yazık ki, birbirlerine zincirlenmiş gibi görünüyorlar, bu kolye pek satmayabilir. Bizden söylemesi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz