Söylemezsem Olmaz’a Safiye Soyman Katıldı Ortalık Karıştı: Canlı Yayında Safiye Soymaz’dan Faik Öztürk İtirafı!

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Söylemezsem Olmaz’a Safiye Soyman Katıldı Ortalık Karıştı: Canlı Yayında Safiye Soymaz’dan Faik Öztürk İtirafı!

Beyaz TV’nin magazin gündemini belirleyen kaotik programı Söylemezsem Olmaz, hafta içi hergün canlı yayınla ekranlara gelmeye devam ediyor. Her geçen gün gıybetin dozunun arttırıldığı programa konuk olan isim Safiye Soyman oldu! Seda Sayan’ın biricik kankitosu Safiye Soyman’ı özellikle de masanın gıybetör yorumcusu Seren Serengil, öve öve bitiremedi.

Söylemezsem Olmaz

Safiye Soyman Ödüllere Doyamadı!

Bir dönemin efsane çifti Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ü tanımayan yoktur diye düşünüyorum. Katıldıkları programlarda hem gülen hem de güldüren çiftimiz son yıllarda eski popüleriğini kaybetmiş olsa da; birbirlerine olan aşkları ve sevgileri her zaman baki! Söylemezsem Olmaz programına ödülleriyle gelen Safiye Soyman, tam 3 tane ödül almış! “Yılın En Güvenilen Kadın Sanatçısı”, “Yılın Şarkısı” ve “Yılın En İyi Çifti” ödüllerini toplayan Safiye Soyman; göğsünü gere gere canlı yayında aldığı ödülleri hem kaotik yorumcularımıza hem de ekran başındaki izleyicilere göstermeyi ihmal etmedi.

Ayrıca Safiye Soyman’ın kızı Ümran Akaröz’de kurduğu yeni kozmetik markasıyla “Yılın Ürünü” ödülünü almış! Buradan hem Safiye Soyman’ı hem de kızı Ümran Akaröz’ü tebrik ediyoruz. Fakat Safiye Soyman, Söylemezsem Olmaz programına sadece ödüllerini ya da kızının ürünlerini tanıtmaya ve göstermeye çıkmadı.

Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Bitti mi?

Beraber güzel bir sohbete başlayan yorumcularımız, bir anda Safiye Soyman’ın yanında Faik Öztürk’ün olmadığını fark ettiler ve başta Arto olmak üzere bütün yorumcular Safiye Soyman ve Faik Öztürk aşkının bitip bitmediğini merak etmeye başladı! Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz masası böyle kaotik olaylara bayılır.

Safiye Soyman’ın “O da gelecekti aslında ama biz ayrıldık ne olacak şimdi? Merak edin bakayım neden gelmemiş Faik” demesiyle daha da hararetlenen Seren Serengil ve Arto, şaşkınlıkları gizleyemedi! Bircan Bali ise “Şimdi Safiye Soyman ile Faik Öztürk aşkı bitti mi?” sorusunu yöneltti. Fakat Safiye Soyman’dan yanıt gecikmedi; “Hayır canım nereden çıktı. İlk kez size söylüyorum. Şaka yapıyorum şaka, üzülmeyin çocuklar sormayın! Başımın tatlı belası, ihale bana kaldı. 21 yıldır birlikteyiz. Allah bozmasın. Yani şimdi her an dip dibe değiliz!” Safiye Soyman ve Faik Öztürk ayrılmamış ama sanki biraz araları limoni gibi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz