Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen Hastaneden Taburcu Oldu! Hastane Çıkışı Soruları Yanıtladı: “12 Gün Uyutuldum!”

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen Hastaneden Taburcu Oldu! Hastane Çıkışı Soruları Yanıtladı: “12 Gün Uyutuldum!”

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen bugün sonunda hastaneden taburcu oldu! Koronavirüsün 3. mutasyonuna yakalandığı ortaya çıkan Burak Sergen; 12 gün boyunca uyutulmuş ve entübe edilmişti. Bu süre içinde hiçbir şeyi hatırlamadığını anlatan Burak Sergen bugün hastaneden taburcu olurken basın mensuplarının sorularını yanıtlandırmaktan geri durmadı.

Ünlü Oyuncu Entübe Edilmişti!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Burak Sergen aniden fenalaşarak hastanelik olmuştu. Koronavirüs’e yakalandığı ortaya çıkan Burak Sergen iki hafta boyunca entübe edilmiş ve uyutularak tedavi altına alınmıştı. Bu süre zarfında hem Burak Sergen’in nişanlısı hem de eski eşi ve oğlu Instagram’dan açıklamalar yaparak bizleri bilgilendirmeyi ihmal etmedi.

blank

Hatta Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcusu Seren Serengil, Burak Sergen’in hastalığını Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandıran Melis Sezen’e bağlamıştı; “İnsanın böyle kızı olunca… Rol gereği bile olsa dayanamaz insan çok geçmiş olsun!” Seren Serengil’e Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal’dan yanıt gecikmedi. Seren Serengil’in bu yorumuna oldukça sinirlenen Nihan Ünsal; “Benim hayat arkadaşım, can yoldaşım yoğun bakımda ve kimin başına ne zaman ne geleceği bilinmezken; bu ne saygısızlık! Kimsenin yazdığına cevap vermedim bugüne kadar ama pes, bu ne had bilmezliktir! Çok yazık!!” diyerek Seren Serengil’e gerekli cevabı vermiş oldu.

Burak Sergen

Burak Sergen Taburcu Oldu!

Geçtiğimiz günlerde ise Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal, ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında bilgi verdi: “Artık Koronavirüs bölümü olmayan normal odadayız. Durumu iyi ama vücudunda Koronavirüs‘ün bıraktığı sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor ama durumu iyi.” Hastanedeki tedavisi sona eren Burak Sergen bugün taburcu oldu! Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran ünlü oyuncu 12 gün boyunca uyutulduğunu ve hiçbir şey hatırlamadığını söyledi; “İlk defa gün yüzüne çıkıyorum çok mutluyum. 12 günlük bir uyuma sürem vardı, hiç hatırlamıyorum 12 gün sonra kalktım.” Kendisine tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz