Alişan ve Demet Akalın’ın Programında “Kriz” Çıktı: “Şarkıcı mıyız Başka Bir Şey miyiz Belli Değil!”

Aleyna

Haberler

2 Mart 2021

Alişan ve Demet Akalın’ın Programında “Kriz” Çıktı: “Şarkıcı mıyız Başka Bir Şey miyiz Belli Değil!”

Alişan ve Demet Akalın bir süredir Star TV’de “Alişan ve Demet ile Sabah Sabah” isimli sabah programını beraber sunuyorlar. Son zamanlarda oldukça yakın arkadaş olan ikili hem eğleniyor hem de eğlendiriyor!

Alişan ve Demet Akalın

Özellikle de Alişan için programın “haşarı çocuğu” dersek yalan söylemiş olmayız! Hele de kamera arkasında ve set odasında yakın arkadaşı Demet Akalın’ı sık sık gülme krizine sokan Alişan, bugün Okan Kurt’un kamerasına pantolonu yırtık bir şekilde yakalandı! Tabii isyanını dile getirmeyi de ihmal etmedi.

Demet Akalın ve Alişan

Alişan’ın Yetenekleri!

Ünlü türkücü Alişan’ın ne kadar yetenekli olduğunu hepimiz biliyoruz. İlk olarak türkücü ve şarkıcı kimliğiyle karşımıza çıkan Alişan, ardından bir dönemin efsane dizisi “Cennet Mahallesi” ile birlikte oyunculuğa da adım attı. Bu sayede bizlere oyunculuk yeteneğini de kanıtlamış oldu.

Alişan ve Çağla Şikel

Cennet Mahallesi dizisinden sonra, rol arkadaşı Çağla Şikel’le birlikte sunuculuk yapmaya başlayan Alişan; zaman içinde televizyon ekranlarının aranan yüzü haline geldi! Özellikle de kadın programlarında, bir erkek sunucu olarak kendini sevdirmek ve kabullendirmek oldukça zordur. Fakat Alişan zoru başararak; en sevilen sunuculardan biri oldu.

Cennet Mahallesi dizisi

Sette Kriz Çıktı!

Son olarak yakın arkadaşı Demet Akalın’la birlikte sabah programı sunmaya başlayan Alişan; her fırsatta yakın arkadaşı Demet Akalın’ın yüzünü güldürmeyi başarıyor. Örneğin bugün stüdyoda “yumurta” krizi yaşandı. Çok yumurta tüketiliyormuş! Alişan arka tarafa işaret yaparken, Demet Akalın kahkaha atmadan duramıyor.

Bu olayın ardından ise Alişan’ın kulisinde “pantolon” krizi çıktı! Kulisinden hışımla çıkan Alişan, Okan Kurt’un kamerasına yakalandı. Ancak “Şarkıcı mıyız, başka bir şey miyiz belli değil!” diyerek isyan eden Alişan, gülerek kulisine geri döndü. Hem Demet Akalın’ın hem de Alişan’ın beraber program sunmaktan çok keyif aldıkları her hallerinden belli oluyor!

Hem kendisini hem de başkalarını eğlendiren Alişan’ın yakın arkadaşı olmak gibi bir hayalimiz var, evet…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz