“Yalana gerek yok” Dedi! Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın Makyaj Videosu Çeken Ünlülere “Diss” Attı

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

“Yalana gerek yok” Dedi! Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın Makyaj Videosu Çeken Ünlülere “Diss” Attı

Popüler dizi “Masumiyet”in yıldızlarından Deniz Işın, komik paylaşımlarına devam ediyor. Bu kez, influencerlara ve “Hiç makyaj yapmam” diyenlere diss attı!

Masumiyet

Aylardır merakla beklenen “Masumiyet” dizisi nihayet geçtiğimiz şubat ayında başladı. Belki gün birincisi olamadı ama ilk bölümünden beri ortalığı fena salladı! Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan kadına karşı şiddeti, polisiye ve aşk üçgeni de ekleyerek anlatan dizi hemen dikkat çekti. Başrol oyuncuları Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi güçlü isimlerden oluşurken, genç kadroda daha önce pek görmediğimiz oyuncuları izliyoruz. İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’a aşina olsak da hiç bu kadar ilgi görmemişlerdi!

Deniz Işın Komedisi

Deniz Işın

Genç kadro dizide dramın hakkını verse de, sette ve set dışında gülmekten kırıp geçiriyor. En güçlü mizah da genelde dizinin İrem’i Deniz Işın’dan çıkıyor. Mühendislik eğitimi alan Deniz Işın, oyunculuğu seçtiği günden beri başarıyla ilerliyor. En dikkat çektiği rol “Sefirin Kızı” dizisinde oynadığı Sahra karakteriydi.

Deniz Işın, hem “Sefirin Kızı” hem de “Masumiyet”te dram oynasa da, Instagram’da paylaştığı komik videolar çok dikkat çekti. YouTube’da komedyen Sarp Bozkurt’la oynadığı “Eee Sonra” dizisi de çok sevildi ve dördüncü bölüme ulaştı. Komedi yeteneğini sadece Instagram’a saklamadı yani! Ama kendi hesabında da sık sık komik paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Son videosu da makyaj üzerine bir sitemdi!

Influencer Tayfasına “Diss” Attı

Deniz Işın

Makyaj meselesi Deniz Işın’ı epey kızdırmış gibi görünüyor. Makyaj videosu çeken influencerların “Günlük hayatımda fondöten tercih etmiyorum” demesine aklı çok takılmış!

Çevresindeki insanların da “Hiç fondöten kullanmıyorum” dediğini söyleyen ünlü oyuncu, “Kim kullanıyor bu fondötenleri?” diyerek isyan etti. Ama asıl darbe, “Makyaj yapmıyorum, sadece pudra var” diyenlere geldi: “Hangi pudraysa o, söyle de biz de kullanalım!

“Neden dedin ki bunu şimdi?”

Deniz Işın

Herkes istediğini sürer. Kusur görüyorsa kapatır, istemeyen de kusurlarıyla barışır ve makyaj yapmaz” diyen Deniz Işın’ın bir sitemi daha var! Makyaj yaptığını anlattığında, “Hiç makyaj yapmıyorum” diyen insanlara sinir oluyormuş: “Bravo, tebrik ederim seni porselen bebek!

Ünlü oyuncu, aslında neye sinirlendiğini unutacak ve çektiği videolara şaşıracak kadar da sempatik. Hep böyle kal Deniz Işın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz