Ünlü Şarkıcı Lara’nın Katmer Katmer Artan Estetik Giderleri! İşte Lara’nın 500 Bin TL’lik Dudakları

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Ünlü Şarkıcı Lara’nın Katmer Katmer Artan Estetik Giderleri! İşte Lara’nın 500 Bin TL’lik Dudakları

Ünlü şarkıcı Lara’nın estetik sevdasını artık bilmeyen yok. Deyim yerindeyse tepeden tırnağa estetik operasyonlar geçiren Lara son olarak da dudaklarına yaptırdığı estetik ameliyat ile gündemde. Bakalım Lara’yı bundan sonra bekleyen operasyon ne olacak?

Lara’nın Son Hali, Lara’nın En Son Hali…

2000’li yılların başlarında popüler hale gelen Lara yaptığı işler kadar geçirdiği estetik operasyonlar ile de takipçilerinin gündeminde kalıyor. Son zamanlarda da yine sosyal medya Lara’nın dudakları ile meşgul. Hayranlarını sürekli son hali ile şaşırtmayı seven ünlü şarkıcı bugüne dek birçok değişim gösterdi. Zayıfladı, göz rengini değiştirdi, göğüslerine silikon taktırdı daha neler neler…

Herkesin Aksine Dudaklarını Küçülttü

blank

Estetik operasyonların ve teknolojisinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanan Lara son olarak bir dudak küçültme operasyonu geçirdi. Herkes dudaklarını dolgunlaştırmaya çalışırken Lara ise küçülttü. Herhalde öncesindeki dolgu operasyonunun biraz aşırıya kaçmış olduğunu düşünmüş olmalı ki böyle bir işe girişti.

Dudak Küçültme İçin Çektiği Çile

blank

Lara en çok da dudaklarını küçültmek için çektiği acı ile akıllara takıldı aslında. Bu operasyon için ünlü şarkıcının dudağına tam 30 dikiş atılmış. Cesaretinden dolayı kutluyoruz kendisini. Kim bilir belki de acı eşiği çok yüksektir. Ama takipçilerine sorarsanız gerçekten bu durum karşısında birçok kişinin kanı dondu diyebiliriz.

30 Dikiş 500 Bin TL

blank

“Allah Versin”, “Adam Gibi Adam”, “Katmer Katmer”, “İhanetin Bekçisi” gibi şarkılarla 2000’li yıllara damga vuran Lara’nın estetik giderleri de “Katmer Katmer” artıyor görünen o ki. Ünlü şarkıcı içimiz ürpererek baktığımız o 30 dikiş için tam 500 bin TL ödeyecekmiş. E ne diyelim “Allah Versin” ama Allah daha çok versin. Zira ünlü şarkıcı sadece dudağını küçültmeye 500 bin TL veriyorsa işi gerçekten zor görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz