Pandemi Yok Sayılmıştı! Murat Dalkılıç Çok Eleştirilen Antalya Konseri İçin “Benlik bir durum yok” Dedi

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Pandemi Yok Sayılmıştı! Murat Dalkılıç Çok Eleştirilen Antalya Konseri İçin “Benlik bir durum yok” Dedi

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, pandemi kurallarını hiçe sayan ve çok eleştirilen konseri sorulunca, “Benlik bir şey yok” cevabını verdi!

Murat Dalkılıç

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, geçen ay Antalya’daki beş yıldızlı bir otelde konser vermişti. Malum, herkes hafta sonları evde oturmak zorundayken parası olan hafta sonu tatiline çıkıyordu, otellere ve turizme ciddi ölçüde bir kısıtlama yoktu. Özellikle Uludağ’ın tıklım tıklım olması ve partiler verilmesi çok tepki çekiyordu. Üzerine de beş yıldızlı oteldeki Murat Dalkılıç konseri görüntüleri gelince, ünlü şarkıcı sosyal medyada yerden yere vuruldu.

Otel, kurallar çerçevesinde hareket etti. Saat kısıtlaması ve açık hava kurallarına uyuldu. Ama müşteriler ne maske taktı ne de sosyal mesafeye uydu! Mekandaki masaların çok kalabalık olması da ayrıca tepki çeken bir durumdu.

Murat Dalkılıç’ın geçtiğimiz ekim ayında Silifke’de verdiği konseri hatırlatanlar da vardı!

Ünlü şarkıcı, dün eleştirilere ilk kez cevap verdi. Murat Dalkılıç, eleştirilerin kendisine yönelmediğini düşünüyor gibi. Biraz da haklı!

“Benlik bir durum yok”

Murat Dalkılıç

Ünlü şarkıcı, eleştirilerle ilgili sorulara, “Orada tepkiyi ben almadım. Benlik bir durum yok” dedi ve ekledi: “Otellerde müzik yapılması 20.00 ve 22.00 arasında serbest. Öyle bir iş teklifini kimsenin kabul etmemesi gibi bir lüksü yok!

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç, bir noktada haklı. Tatillere ve konserlere izin veriliyorsa ama izleyiciler kurallara uymuyorsa bu onun suçu değil. Müzik sektörünün durumu da içler acısı bir hal aldı. Çaresizlik nedeniyle intihar eden pek çok müzisyen var ve desteğe ihtiyaçları var. Ama ülkenin en ünlü popçularından biri olan Murat Dalkılıç, pandemi döneminde üç kuruşa muhtaç hale gelmemiştir muhtemelen! Covid-19 koşullarında kalabalıkları toplarken biraz daha durup düşünmek lazım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz