Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun’un Oğlu Marsel’e Çok Güleceksiniz: “Durun kar taneleri!”

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2021

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun’un Oğlu Marsel’e Çok Güleceksiniz: “Durun kar taneleri!”

Oyuncu çift Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun’un oğlu Marsel de nihayet karla tanıştı. Köstendil, oğlunun kara olan komik tepkisini çekti.

Özellikle Marmara bölgesini etki altına alan kar yağışı birkaç yıldır doğru düzgün kar yüzü görmeyen İstanbulluları sevindirdi. Özellikle de ünlüleri! İki gündür Instagram’da yer gök kar fotoğrafı doldu.

Çoğu ünlü isim ailesiyle beraber bahçede kardan adam yaparak ve kar topu oynayarak karın tadını çıkardı. Seda Bakan, Müge Boz, Fahriye Evcen gibi ünlülerin çocukları ise karla ilk kez karşılaştı. Karla tanışmanın keyfini süren çocukların görüntüleri içimizi ısıttı. Ama Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun’un oğlu Marsel, karla tanıştığına pek memnun gibi görünmüyor!

“Yağmayın yollarıma”

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun

Son paylaşımlarından anladığımız kadarıyla Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun, evlerinin en güzel köşesini çocukları Marsel için ayırmış. Marsel de bu köşede karla ilk kez tanışmış. Ama karın yağışını izlerken mutlu değil isyankar görünüyor!

Şaka bir yana, esprili kişiliğiyle bilinen Erkan Kolçak Köstendil, oğlunun şaşkınlığını da Nilüfer’in “Kar Taneleri” şarkısı eşliğinde ti’ye almayı tercih etmiş. Eminiz, tüm aile bahçeye çıkıp karın tadını çıkarmasını da bilmişlerdir!

“Çukur” İçin mi Döndü?

Erkan Kolçak Köstendil

Öte yandan, Erkan Kolçak Köstendil, fenomen dizi “Çukur”un en sevilen karakterlerinden Vartolu’yu oynuyordu. Oğlunun doğumundan sonra ailesine daha çok vakit ayırmak isteyen Köstendil, diziden ayrılarak eşi Cansu Tosun ve oğluyla Ayvalık’a gitmişti. Ama son günlerde Köstendil’in diziye geri döneceği konuşulmaya başlandı. Ailenin İstanbul’a geri dönme sebebinin de bu olduğu söyleniyordu.

Görünüşe göre, ünlü oyuncu gerçekten de “Çukur”a geri döndü. Ama bölümlük mü, sezonluk mu, bilmiyoruz. Köstendil’in geri dönüşünü müjdeleyen video da anında YouTube’da trendlere girdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz