Instagram Fenomeni Selin Ciğerci, Gökhan Çıra’yla Ayrılık İddialarına Cevap Verdi: “Boşanıyormuşuz…”

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2021

Instagram Fenomeni Selin Ciğerci, Gökhan Çıra’yla Ayrılık İddialarına Cevap Verdi: “Boşanıyormuşuz…”

Instagram’ın en ünlü fenomenlerinden olan Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra hakkında ortaya yeni bir iddia atıldı, hangi magazin kaynağından çıktığı bilinmeyen haber kısa sürede tüm magazin sayfalarında gündem oldu. O iddia ise, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın Beykoz adliyesinde boşanacakları haberiydi!

Boşanacaklar İddiası!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti, geçtiğimiz senelerde büyük ve şaşalı bir düğünle dünyaevine girmişti. Beraberlikleri oldukça konuşulan çiftimiz hakkında pek çok iddia ortaya atıldı. Hatta geçtiğimiz aylarda; Gökhan Çıra’nın ismi eski Survivor yarışmacısı ve Survivor Panaroma yorumcusu olan Melisa Emirbayer ile anılmıştı. Bu iddiayı ortaya atan kişi ise magazin gurusu Seren Serengil’di!

Bu iddialar yargıya taşındı ve çoktan konular kapatıldı. Ancak Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında ayrılık iddiaları ara sıra yine gündem olmaya devam ediyor. Sosyal medyada birkaç gün story atmayan Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra’dan boşanacağı haberleri gündemi oldukça meşgul etti. Ancak Selin Ciğerci, Uçankuş TV’ye bağlanarak bu iddiaları yalanladı ve bu haberleri yapan kişilere de sitemini dile getirdi!

Selin Ciğerci Bu İddiaları Yalanladı!

Birkaç gün story atmaya Selin Ciğerci “sosyal medya detoksu” yapacağını söylemişti. Bu durum, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın ayrılacağına yorulmuştu. Ancak Selin Ciğerci hem Instagram’dan Gökhan Çıra ile fotoğraf paylaşarak hem de Uçankuş TV’nin canlı yayınına bağlanarak bu iddiaları yalandı ve iddiaları ortaya atan kişilere sitem etti.

“Avukatım Şeyda Yıldırım, ona mesaj attım. ‘Boşanıyormuşuz. Haftaiçi Beykoz adliyesinde boşanma davamız varmış’ dedim. O da, ‘Evet, size sürpriz yapayım dedim. Haberiniz yok mu?’ dedi. Kız da şaşırdı artık ne yapacağını. Beni yaralamaya çalışanlar olmuştu magazinde. Bunlar hep yargıya taşınıyor” diyerek iddiaların yalan olduğunu söyledi Selin Ciğerci!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz