Dedikodu Kazanı Kaynıyor: Ceyda Ateş’in Kızını Gördük, Seren Serengil Demet Akalın’a “Vizyonsuz” Dedi!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

25 Şubat 2021

Dedikodu Kazanı Kaynıyor: Ceyda Ateş’in Kızını Gördük, Seren Serengil Demet Akalın’a “Vizyonsuz” Dedi!

Haftanın sonuna adım adım yaklaştığımız şu günlerde ünlü simaların sansasyonları bitmek bilmedi. Hal böyle olunca bize de bu olayların gıybetini yapmak kalıyor. Hazırsanız 25 Şubat Perşembe gününün en çok konuşulan konularına birlikte göz atalım. Bakalım bugün neler olmuş!

1. Yasin Obuz Şeyma Subaşı’na “Yenge” Deyince Ortalık Karıştı!

Şeyma Subaşı ve Yasin Obuz

Masterchef yarışmasıyla tanınan Yasin Obuz, yeni şarkısının çıkmasının ardından soluğu Miami’de aldı. Miami’de gittiği bir gece kulübünde Şeyma Subaşı’yla karşılaşan Yasin Obuz, Instagram’a beraber çektikleri bir fotoğrafı yüklerken; Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma’ya “Yenge” deyince sosyal medya karıştı. Yasin Obuz kısa sürede yaptığı hayatı fark edip fotoğrafı sildi. Fakat çok geçti… Bu arada detaylar için:

2. Seren Serengil’den Demet Akalın’a “Vizyonu Yok, Sadece Parası Var!”

Seren Serengil

Söylemezsem Olmaz programının sivri dilli yorumcusu Seren Serengil, lüks marka tutkusu olan Demet Akalın için ağır konuştu: “Demet markaları çok kötü kullanıyor. Ben markaların yerinde olsam Demet’e kıyafetlerimi giydirmem çünkü çok kötü kombinliyor! Marka giymek çok önemli değil. Demet bir giyiniyor, orada farklı bir marka, şurada farklı bir marka. Demet’in öncülük edecek bir vizyonu yok ki; Demet’in sadece parası var ve gidip alıyor bunları o kadar!” Bu arada detaylar için:

3. Ceyda Ateş Talia’nın Yüzünü Gösterdi!

Ceyda Ateş'in kızı Talia

Eşi Buğra Toplusoy’la birlikte Amerika’ya yerleşen güzel oyuncu Ceyda Ateş, 3 aylık kızı Talia’nın yüzünü sonunda bizlere gösterdi! Bu nasıl güzellik böyle? Maşallah. Bu arada detaylar için:

4. Eda Ece’nin Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı!

Eda Ece

Yasak Elma’nın Yıldız Argun’u Eda Ece’nin Koronavirüs testi pozitif çıktı! Aynı zamanda set ekibinden de 3 kişinin pozitif olduğu açıklandı. Evinde tedavi altına alınan Eda Ece’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

5. Acun Ilıcalı’dan TBT Paylaşımı!

Acun Ilıcalı ve kızları

Acun Ilıcalı da Instagram’ın ünlü TBT akımına uyarak 6 yıl öncesinden kızlarıyla birlikte fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Acun Ilıcalı, en büyük kızı Banu, ortanca kızları Leyla – Yasemin ve en küçük kızı Melisa var. Hepsi nasıl da ufacıkmış!

6. Alişan Canlı Yayında Dizi ve Filmlere Sitem Etti!

Alişan ve Demet Akalın

Yakın arkadaşı Demet Akalın’la sabah programı sunan Alişan, bugün canlı yayında yeni çekilen dizi ve filmlerin Türk aile yapısını bozduğunu iddia etti: “Bize yapmak istedikleri şey bu zaten. Ne oldu biliyor musun? Öyle diziler çekildi ki, bunlar çektiriliyor bence. Öyle programlar yapıldı ki, öyle hayat hikayeleri anlatıldı ki; bizi bozmaya çalışıyorlar. Fakat Burası Türkiye, evet dünyada bir yozlaşma var. Türkiye’de de bir şeyler var yapılmaya çalışılıyor.” Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz