Milyarder Sevgilisiyle “Fairy Tale” Yaşayan Şeyma Subaşı Üstsüz Fotoğraflarıyla Herkesi Şoke Etti: “Neden?”

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2021

Milyarder Sevgilisiyle “Fairy Tale” Yaşayan Şeyma Subaşı Üstsüz Fotoğraflarıyla Herkesi Şoke Etti: “Neden?”

Şeyma Subaşı Instagram’da paylaştıklarıyla gündem olmaya devam ediyor! Son olarak Acun Ilıcalı’nın Ayça Çağla Altunkaya’ya aşk itirafının ardından, Şeyma Subaşı’da Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yle aşk yaşadığını Instagram takipçileriyle paylaşmıştı. İlk zamanlar sevgilisinin kim olduğunu sır gibi saklayan Şeyma Subaşı’nın takipçileri sevgilisinin Mohammed Al Saloussi olduğunu ortaya çıkartmıştı!

Şeyma Subaşı bugünlerde ilgi çekmek için oldukça uğraşıyor, günden güne Instagram takipçilerini kaybeden Şeyma Subaşı, geçtiğimiz ay tam 130 bin takipçi kaybetmişti. Bu ayda da takipçi kaybetmeye devam ediyor, bir ayda yaklaşık 30 bin takipçi kaybetti Şeyma Subaşı. Bugünkü Instagram paylaşımıyla da oldukça konuşulacak kendisi! Üstsüz fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı oldukça cesaretli.

Instagram Paylaşımlarıyla Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor!

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olarak hayatımıza giren Şeyma Subaşı; rahat tavırları, özgür ruhu, pozitifliği ve cesur giyim tarzıyla yıllardır hayatlarımızda yer etmeye devam ediyor. Bu gidişle uzun süre daha Şeyma Subaşı ismini sık sık duyacağız!

Her ne kadar Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra eski popülerliğini kaybetse de, bir şekilde yeniden gündem olmayı başarıyor Şeyma. Hatta yakın zaman önce kendisine Acun Ilıcalı’dan daha zengin bir sevgili buldu ve bunu da Instagram hesabından takipçileriyle “No nazar, Şeyma’s fairy tale” açıklamasıyla paylaştı! Ancak bugün Şeyma Subaşı’nı gündem haline getiren şey sevgilisi ya da Acun Ilıcalı değil, Instagram’da paylaştığı üstsüz fotoğrafı.

Şeyma Subaşı’nın son gönderisi hem takipçileri tarafından çok beğenildi hem de çok eleştirildi! Üstsüz bir fotoğrafını paylaşan Şeyma, göğüslerini elindeki deniz kabuklarıyla kapatıyor! Fotoğrafa hiçbir açıklama yazma gereği duymayan cesur kızımız, sadece emojilerle yetinmiş.

Böylesine cesur bir pozdan sonra takipçileri tarafından tepki almaya başladı Şeyma Subaşı, hatta bir takipçisinin “Neden böyle şeyler yapma gereği duyuyorsun?” yorumu kısa sürede 800’den fazla beğeni aldı.

Şeyma Subaşı yorum

Gerçekten de Şeyma, neden böyle şeylere gerek duyuyorsun?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz