Uyanış Büyük Selçuklu’da Veda Şoku! O İsimler Yeni Sezonda Kadroda Yer Almayacak

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Uyanış Büyük Selçuklu’da Veda Şoku! O İsimler Yeni Sezonda Kadroda Yer Almayacak

TRT’ nin sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Fenomen dizinin kadrosunda yaşanacak ayrılıklar, dizinin takipçilerinin şoka uğratıyor.

Final Yakın!

Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören ve tüm Türkiye’yi Pazartesi akşamları ekran başına kilitleyen dizi Uyanış Büyük Selçuklu bu hafta 32. bölümü ile izleyici karşısında çıkıyor.

blank

Sevilen dizi Uyanış Büyük Selçuklu 35. bölümü ile sezon finali yapıyor. Dizide üst üste veda şoku yaşanıyor. Gelecek sezon dizinin iki sevilen karakteri kadroda yer almayacak.

Vedaların Ardı Arkası Kesilmiyor!

blank

Batıni lideri Hasan Sabbah’ın, Selçuklu Devleti içerisine sızmak için görevlendirdiği casus Faysal karakterine hayat veren İsmail Ege Şaşmaz, Uyanış büyük Selçuklu dizisine veda eden ilk isim oluyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre yeni sezonda İsmail Ege Şaşmaz, dizinin kadrosunda yer almayacak.

blank

Oyunculuk kariyerine Güneş’i Beklerken adlı dizide canlandırdığı Barış rolü ile başlayan ünlü oyuncu Serçe Sarayı, Günebakan, Aşk Yalanı Sever ve Mehmetçik Kut’ül Amare dizilerinde rol almış, ancak en büyük sıçrayışı Sen Çal Kapımı dizisi ile yakalamıştı. Bu yükselişten sonra Uyanış Büyük Selçuklu dizisine transfer olan oyuncunun yeni projeleri merakla bekleniyor.

Turna da Veda Ediyor!

blank

Dizinin tek veda edeni İsmail Ege Şaşmaz değil! Başrol oyuncularından Sevda Erginci de yeni sezonda kadroda yer almayacak olan bir diğer isim. Hayat verdiği Turna karakterinin dizideki hikayesinin bitmesi sebebiyle, Uyanış Büyük Selçuklu’ya veda eden Erginci’nin de yeni sezonda hangi projede yer alacağına dair henüz bir bilgi yok.

blank

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Zeynep Yılmaz karakteri ile İKÜ Kariyer Onursal Ödülleri / Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncusu , Medipol İK İş Dünyası Ödülleri / Kariyerinde En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu, 4. KKTC Yılın En İyileri Ödülleri / Yılın En İyi Genç Kuşak Çıkış Yapan Kadın Oyuncusu ödüllerini toplayan ve Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Turna karakteri ile kalpleri fetheden Sevda Erginci’nin gelecek projeleri merakla bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz