Şeyma Subaşı’nın Ananas Benzetmesi Sosyal Medyayı Salladı! Bu Sözler Çok Konuşulur: “Dışı Sert İçi…”

Aleyna

Haberler

7 Ekim 2021

Şeyma Subaşı’nın Ananas Benzetmesi Sosyal Medyayı Salladı! Bu Sözler Çok Konuşulur: “Dışı Sert İçi…”

Şeyma Subaşı, ilk olarak Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programıyla hayatımıza girdi. Çok geçmeden Ilıcalı ile aşk yaşamaya başlayan Subaşı, o dönemde magazin gündemini bir hayli meşgul etti. Uzun bir birliktelik yaşayan ikili, kızları Melisa’nın doğumundan sonra dünyaevine girdi. Ancak ne yazık ki bu evlilik pek uzun sürmedi.

Şeyma Subaşı’nın Aşk Hayatı Magazin Gündemini Her Daim Çalkaladı!

Arada İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, pandemi sürecinin başlarında bu ilişkisini de sonlandırdı. O ülkeden bu ülkeye dolaşıp duran Şeyma kızımız, çok geçmeden büyük aşkı Meedo ile tanıştı. O sıralarda Meedo’nun annesi hastaydı ve kendisinin anlattığına göre Şeyma Subaşı o süreçte hem Meedo’ya hem de annesine büyük destek verdi.

blank

Bu paylaşımlar zaman geçtikçe daha da özelleşti ve çiftimizin arasında büyük bir aşk doğdu. Meedo’nun varlıklı olması sebebiyle başlangıçta farklı yorumlanan bu aşkın, zaman içerisinde ne denli gerçek olduğu anlaşıldı. Meedo’nun Şeyma Subaşı’na aldığı pahalı hediyeler, çiftin hayranlarından taktir topladı.

Evlenmelerini Beklerken Şeyma ve Meedo Ayrıldı

blank

Ancak bir dönem ne yazık ki bu ilişki de çalkalandı. Evleneceğini açıklayan genç çiftimiz, bu haberden kısa bir süre sonra, bebek beklediklerini ve bu yüzden düğünü ertelediklerini duyurdu. Henüz tam olarak neler olup bittiğini bilmesek de, bebeğini düşürdüğünü ilan eden Şeyma kızımız, kısa bir süre sonra da Meedo ile ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladı.

Neyse Ki Ayrılık Uzun Sürmedi

blank

Bu olaylardan sonra bir süre kızı Melisa ve yakın arkadaşlarıyla vakit geçirerek kendini toparlayan Şeyma Subaşı, Meedo’dan çok uzun süre ayrı kalamadı. Ayrılık haberinden yaklaşık 10 gün sonra çift tekrar barıştığını açıkladı. Bu çalkantıların etkisiyle olsa gerek, Şeyma Subaşı’nın bugün yaptığı benzetme takipçilerini şaşırttı.

O Benzetme Herkesi Şaşırttı

Evindeki ananas saksılarının fotoğrafını paylaşan Şeyma kızımız, bu meyve ile ilgili düşüncelerini “Dışı sert, içi lezzetli tıpkı benim gibi” şeklinde belirtince sosyal medya çalkalandı. Zorluklar karşısında ananasın sert kabuğu gibi güçlü, fakat iç dünyasında da en az bu meyve kadar renkli ve heyecan verici olduğundan bahseden Şeyma Subaşı’nın o paylaşımı adeta olay yarattı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz