Yaşadığı Olaylı Günlere Rağmen Sevincini Koruyan Ezgi Mola Bakın Acısını Nasıl Unuttu! Başarıları Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

6 Ekim 2021

Yaşadığı Olaylı Günlere Rağmen Sevincini Koruyan Ezgi Mola Bakın Acısını Nasıl Unuttu! Başarıları Olay Oldu!

Ezgi Mola, şüphesiz Türk televizyon ekranlarının en çok sevilen kadın oyuncularından biri. Uzun yıllardır ekranlarda olan ve sayısız projelerde yer alan güzel oyuncu, büyük bir hayran kitlesine sahip. Yaptığı her işte yakından takip edilen Ezgi Mola, hem kariyeriyle hem de kişiliği ile her defasında tebrikleri üzerine toplamayı başarıyor. Şimdilerde oldukça zorlu bir dönemden geçen Ezgi Mola, ne olursa olsun başarıları ile konuşulmaya devam ediyor.

Sosyal Medyayı Oldukça Aktif Kullanıyor!

Ezgi Mola, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isimlerden biri. Instagram hesabında 6 milyon takipçiye doğru ilerleyen güzel oyuncu, hem mutlu anlarını hem de düşüncelerini takipçileri ile bol bol paylaşmaktan geri durmuyor.

Hayvan ve insan sevgisini hepimizin bildiği Ezgi Mola, sosyal olaylar karşısında da her zaman tepkisini gösteriyor ve fikirlerini paylaşıyor. Açık sözlülüğü ve dobralığı ile bilinen Ezgi Mola, söyledikleri yüzünden zaman zaman bazı kesimlerle tartışma yaşayabiliyor.

Bir genç kızı alıkoymak ve cinsel saldırıda bulunmak iddialarıyla suçlanan Musa Orhan’a tepkisini sosyal medya üzerinden gösteren Ezgi Mola, bu süreçte mahkemelerle uğraşıyor ve kendisine açılan davalarla mücadele ediyor.

Böylesine zorlu durumlar içerisinde bulunan Ezgi Mola, her şeye rağmen kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkıyor ve başarısına başarı katıyor.

Listelerde 1 Numara!

Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonuyla son sürat devam ederken, Safiye karakteri ile ekranlara gelen Ezgi Mola; dizisinin bu başarısını paylaşarak herkesi bir kez daha gururlandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz