Vuslat 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayımlandı! Feride Kaçırıldı mı?

admin

TRT 1

10 Mayıs 2019

Vuslat 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayımlandı! Feride Kaçırıldı mı?

TRT 1 ekranlarının fenomen yapımlarından biri haline gelen Vuslat dizisinin 18. Bölüm 1. Fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümüne dair ipuçlarının verildiği fragman, Vuslat seyircisini büyük meraka sürüklemeyi başardı. Vuslat dizisi hayranları, sezon finalinin yaklaşmasıyla beraber olayların iyice hareketlendiği diziyi nefes almadan izler hale geldi. Öyle ki dizinin hayranları yalnızca yeni bölüm ipuçlarını değil; Vuslat dizinin gündemindeki bütün gelişmeleri büyük bir dikkatle merak ediyorlar? Peki Vuslat dizisinin 18. bölümünde seyircisini neler bekliyor? Vuslat’ın yeni bölümü hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak? 18. bölüm ipuçlarında seyirciler hangi detayları görebilecekler? İşte, Vuslat dizisinin yeni bölümüne dair merak edilen bütün sorunların cevapları…

TRT 1 ekranlarında her Pazartesi saat 20:15’te yayınlanan Vuslat dizisinin genel konusunu; Aziz ve Feride’nin imkansız aşk hikayesi oluşturur. Aziz, kendini beğenmiş ve aile şirketinin tek yönetici konumunda olan soğuk bir adamdır. Feride ise babası, üvey annesi ve kardeşleriyle birlikte mütevazi bir hayat süren, içinde kötülük bulunmayan bir kadındır. Feride’nin tesadüf eseri Aziz’in işlediği cinayeti görmesiyle, bu iki gencin yolları kesişir. Birbirlerine aşık olan çift imkansızların içerisinde aşklarını yeşertmeye çalışıyor. 17. Bölümde mahalleye yerleşen tatlı Ramazan telaşı ile birlikte Aziz ve Feride birbirine biraz daha yakınlaşmıştır. Dizinin hayranları 18. Bölümde Feride ile Aziz arasında yaşanılacak olayları merak etmeye şimdiden başladılar. Vuslat dizisinin yeni bölümünde seyircileri hangi sürprizler bekliyor?

Vuslat’ın yeni bölümünde neler olacak?

Vuslat’ın 18. Bölümüne dair yayınlanan ilk tanıtım; ormanda bulunan bir ceset görüntüsüyle başlıyor. Ormandaki görüntünün arkasından Feride ve Aziz’in sözleri yankılanıyor. Aziz Feride’ye; ‘Söyle!’ diye sesleniyor. Feride ise Aziz’e neyi söyleyeceğini soruyor. İkilinin yüzleşmesi ciddi olup olmadığı çok net anlaşılmayan surat ifadeleri ile devam ediyor. Aziz gülümseyerek Feride’ye ‘beni özlediğini söyle’ diyor. Feride, aynı ciddi olmayan ifade ile ‘Evet, özledim’ diyor.

Tanıtımda yaşanılan romantik dakikaların ardından, olayların karmaşıklaşması ile heyecan birden yükseliyor. Salih Baba’nın ‘kul sevdiğine ulaşmak için hayret denize düşer’ sözleri heyecan dalgasının fitilini ateşleyen cümleler oluyor. Bu cümlelerin ardından askıda duran Feride’nin görüntüsü ile izleyici, kaçırılmış olma ihtimali ile karşılaşıyor.

Yeni bölümde de Kerem, Aziz ile Tahsin’e yeni oyunlar kuruyor. Kerem bir yandan da ailesiyle ilgili sırrı bulmaya çalışıyor. Kerem ile ortak düşmanları bulunan Aziz, Kerem’den önce davranarak bir kutuyu ele geçiriyor ve bulduğu şifre ile kutunun gizemini çözüyor.

18. bölüm fragmanı, Salih Baba ve Abdullah Efendi’nin konuşmaları ile devam ediyor. İzleyiciler, Aziz’e yardım olmaya çalışan Salih Baba ve Abdullah Efendi ellerinden geleni yeni bölümde de yapacaklarının ipuçlarını net bir şekilde alıyorlar. 

Fragmanın sonunda ise, elleri tepeden bağlanmış olarak asılı duran Feride yeniden gözüküyor ve Aziz Feride’yi kurtarmak için koşturuyor. Aynı zamanda, Fırat tekerlekli sandalyesinden düşen ve ormanda bırakılan Sultan’ı arıyor.

Vuslat’ın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği Vuslat dizisinin senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. Murat Onbul’un yönetmen koltuğunda yer aldığı Vuslat dizisinin başrollerini; Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür paylaşıyor. 

Vuslat büyük heyecan ve merakla beklenen yeni bölümü ile 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü saat 20:20’de  TRT 1 ekranlarına gelecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz