Yaprak Dökümü’nün Beter mi Beter Ferhunde’sinden Masumiyet’in Bahar’ına Yolculuk

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Yaprak Dökümü’nün Beter mi Beter Ferhunde’sinden Masumiyet’in Bahar’ına Yolculuk

Bir zamanların sevilen dizisi Yaprak Dökümü’ nün cevval karakteri Ferhunde’yi canlandıran Deniz Çakır artık Masumiyet’in Bahar’ı. Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar gibi önemli isimlerle bir araya gelen Deniz Çakır bu sefer daha farklı bir karaktere can veriyor.

Yaprak Dökümü İle Parlayan Kariyer

Deniz Çakır’ın televizyon kariyeri daha eskilere dayansa da biz kendisini Reşat Nuri Güntekin’in eserinden uyarlanan “Yaprak Dökümü” dizisinin Ferhunde’si olarak tanıdık. Ele avuca sığmaz hayat tarzı ve gözünü kör eden para hırsıyla dizinin kötü karakterlerinden birisi olarak bilinse de kabul edelim ki senaryonun en dikkat çeken isimlerinden oldu. Tüm aileye kök söktüren Ferhunde dizi boyunca güzelliğiyle dikkat çekmeyi her zaman başardı. Gerçi istediği her erkeği elde etmeyi beceren güzel oyuncu hepsinin felaketi olmayı da ihmal etmemişti.

Erkekler Kaybeder Ferhunde Kazanır

blank

Dizilerde Ferhunde’ye yaklaşan her erkek kaybetse de Deniz Çakır bu rol sayesinde ilk ödülünü kazandı. Güzel oyuncu İsmail Cem Televizyon Ödülleri’nde Dram dalında En İyi Yardımcı Kadın Ödülü’nü kazandı. Ardından İffet ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde gördük güzel oyuncuyu. Muhteşem Yüzyıl’ın Şah Sultan’ını oynadıktan sonra tam üç sezon boyunca da “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” ın Meryem’ine hayat verdi.

Çıkarmayın Benim Ferhunde’liğimi Ortaya

blank

Masumiyet dizisinde ise Deniz Çakır bugüne kadar gördüğümüz karakterlerden oldukça farklı. O şuh, alımlı, dediğim dedik kadın gitmiş yerine kocasının aşağılamalarına dahi cevap veremeyen bir kadın gelmiş. Kaküllü saçları, mütevazi giyim tarzı ve erken bir evlilik kararıyla üniversitenin kapısından dönen sade bir kadın. Ancak 19 yaşındaki kızı Ela’nın yanlış kişiye aşık olması ve kocası tarafından aldatıldığını öğrendikten sonra bildiğimiz Deniz Çakır yeniden ortaya çıkacak diye bekliyoruz.

İşte Bildiğimiz Cıvıl Cıvıl Deniz Çakır

Geçtiğimiz ay Instagram hesabından yukarıdaki paylaşımı yapan Deniz Çakır eski rol arkadaşı Sabina Tozina’nın hastalığını en kısa zamanda atlatmasını diledi. Deniz Çakır geçtiğimiz günlerde beyin tümörü teşhisi konulan usta oyuncunun oğlu ile sürekli görüştüğünü paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz