Masterchef’te Eleme Potasına Kim Gitti? İnanılmaz Mücadele Nefes Kesti

Tvyayinakisi.com

Haberler

29 Kasım 2020

Masterchef’te Eleme Potasına Kim Gitti? İnanılmaz Mücadele Nefes Kesti

Masterchef’te bugün dış çekim günüydü. Türkiye’nin en önemli kültürel değerlerinden biri olan Kapadokya’da çekilen yeni bölüm adeta nefes kesti.

Bu hafta kırmızı takımda Sefa kaptan olurken takıma Barbaros, Eray ve Emir’i seçmişti. Mavi takımın kaptanı Ebru ise Özgül, Serhat ve Uğur’dan oluşan bir takım kurmuştu. Kapadokya dış çekimi için belirlenen menü oldukça iştah kabartıcıydı. Şefler yarışmacılardan;

  • Bulgur Çorbası
  • Lahana Salatası
  • Ayva Dolması
  • Peravı (Mantı)
  • Bulamaç

yapmasını istediler. Kıyasıya bir mücadelenin sonucunda yarışmayı mavi takım genel skorda 19 – 16 önde kapatarak günün galibi oldu. Yemeklerde kırmızı takım lahana salatası ve bulgur çorbasında yarışı önde kapatırken diğer 3 yemekte mavi takım üstünlük sağladı.

Ardından kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Somer Şef’in tabağına en yakın tabağı çıkarmak için yarışmacılar inanılmaz bir efor sarfettiler.

Şefler iki tabağı diğerlerinden daha çok beğendi ve Eray ile Barbaros’u öne çağırdı.

blank

Büyük bir heyecan yaratan son karar anında şefler oylarını Barbaros’tan yana kullandı ve Barbaros bireysel dokunulmazlığı kazandı!

Ardından oylamaya geçildi. Oylamada yarışmacılar eleme adayı olarak takım kaptanı Sefa’yı seçtiler. Sefa bu haftanın Uğur’dan sonra ikinci eleme adayı olmuş oldu.

Yarışmanın yarın akşamki fragmanı da yayınlandı. Haftanın en merak edilen konusu olan Uğur’un diskalifiyesi ile alakalı bu bölümde artık her şey ortaya çıkacak gibi duruyor. Şefler yeni bölümde Uğur’un öne çıkmasını istiyor! Uğur oldukça üzgün gözüküyor… Bakalım yarın neler olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz