Sürekli “Kardeşiz” Açıklaması Yapan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın Öpüşme Görüntüleri Çıktı

Tvyayinakisi.com

Haberler

28 Kasım 2020

Sürekli “Kardeşiz” Açıklaması Yapan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın Öpüşme Görüntüleri Çıktı

Aman aman nereye geldik dedirtecek bir haber ile karşınıdayız bu sefer.

Survivor yarışmasının en popüler yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın yarışmanın son haftalarındaki samimiyetine hep birlikte şahit olmuştuk.

İkili hakkında çıkan aşk dedikoduları devamlı yalanlandı. Barış Murat Yağcı sürekli “Nisa benim kardeşim” açıklamaları yapıyordu. Yarışma sonrasındaki samimiyetleri de bu iddiayı güçlendiriyordu. Fakat ikili yalanlamalardan vazgeçmiyordu.

Neden sürekli berabersiniz? Soruları sorulduğu zaman ise ikili aynı koç ile çalıştıklarını ve aynı menajere bağlı olduklarından bir araya geldiklerini söylüyorlardı. Yani devamlı birlikte olmalarının gerekçelerini iş olarak gösteriyorlardı.

İkili hakkında aşk dedikoduları bir adım ileri gitmişti ve aynı eve taşındıkları bir söylenmeye başlanmış. Tabii ki aşk iddialarını bile kabul etmeyen çiftimiz aynı eve taşındıkları iddiasıyla alakalı nasıl bir açıklama yapmış olabileceklerini tahmin edebiliyorsunuzdur.

blank

Fakat ne kadar yalanlasalar da bugün gündeme bomba gibi bir video düştü. Videonun Enes Batur’un evinde çekildiği söyleniyor. Fakat kim tarafından çekildiği veya nasıl sızdırıldığı hakkında bir bilgi yok.

Şok olmaya yeterince hazırlandıysak kardeşiz biz açıklaması yapan ikilinin hafızanızdan silinmeyecek videosuna geçebiliriz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz