Öpüşme Videoları İle Gündeme Bomba Gibi Düşen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Açıklama Yaptı!

Tvyayinakisi.com

Haberler

28 Kasım 2020

Öpüşme Videoları İle Gündeme Bomba Gibi Düşen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Açıklama Yaptı!

Bugün ortaya çıkan video ile hepimiz şok olmuştuk. Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın videosu gizlice çekilmiş ve servis edilmişti. İkilinin aylardır reddettiği ilişki böylece açık çıkmıştı oldu.

Survivor’un iki başarılı yarışmacısı Nisa ve Barış yarışmada başlayan yakınlıklarını dışarıda da sürdürmüş her an birlikte görüntülenmişlerdi. Fakat haklarında çıkan ilişki haberlerini ısrarla reddetmişlerdi. Bugün gündeme bomba gibi düşen o videoyu sizlerle bugün paylaşmıştık.

İkilinin bu görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı ve günün en çok konuşulan olayı oldu. Nisa ve Barış görüntülerin ardından hemen ortak bir açıklama yayınladılar. Açıklamada şunları söylediler;

İkili tahminleri doğrular nitelikte bir açıklama yaptı. İlişkileri aylardır sürüyormuş. Yine daha önceki iddialar içersinde yer alan ailelerin de ilişkiye rızası olduğu ve ikiliyle tanıştıkları doğruymuş.

Videonun Enes Batur’un evinde çekildiği biliniyordu. Konuyla alakalı Enes Batur’da arkadaşlarını destekleyen bir video yayınladı.

Umarız bu olay ikilinin hem özel hem de iş hayatını olumsuz yönde etkilemez ve yüzbinlerce seveni olan bu genç insanlar hedeflerine ulaşırken, bu olayda yaşadıkları talihsizlikleri yaşamazlar.

Benzer Haberler

Toplum 29 Kasım 2020

Toplum kurallarına aykırı davranıp çeken kişiyi bulup mahkemelik edicez diyolar. Anlayamadım.

Yorum Yaz