Yasak Elma’dan Ayrılacak O İsim Belli Oldu! Nesrin Cavadzade “Cenaze”den Fotoğraf Paylaştı: “Nur İçinde Yatsın!”

Aleyna

FOX

28 Nisan 2021

Yasak Elma’dan Ayrılacak O İsim Belli Oldu! Nesrin Cavadzade “Cenaze”den Fotoğraf Paylaştı: “Nur İçinde Yatsın!”

Fox TV’nin sevilen dizilerinden Yasak Elma’ya Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade veda ediyor! Sezon başından beri Yasak Elma izleyicileri Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak ediyordu. Sonunda beklenen oldu! Bugün ise Nesrin Cavadzade, Yasak Elma çekimlerinden “cenaze” fotoğrafı paylaşarak Şahika karakterine baş sağlığı diledi!

Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam

Yasak Elma 4 Sezondur Fırtınalar Estiriyor!

4 sezondur ekranlarda olmaya devam eden Yasak Elma pek çok kişinin favori dizileri arasında yer alıyor. 2021 yılına Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan diziler damgasını vursa da; entrikası ve aksiyonu bol Yasak Elma, diğer dram dizilerinden ayrışmayı bildi! 100 küsür bölümdür ekranlarda olan Yasak Elma pek çok badire atlattı.

Nesrin Cavadzade

Geçtiğimiz sezonda yaprak dökümü yaşayan Yasak Elma birçok karakterini kaybetmişti. Fakat hem mevcut oyuncuların yetenekleri hem de diziye dahil olan yeni oyuncular diziye başka bir hava katmayı başardı! Özellikle de Şevval Sam ve Eda Ece’nin oyunculuğu herkesi mest etmeye devam ediyor.

blank

Nesrin Cavadzade Diziden Ayrılıyor!

Ancak sezon başından beri dizinin kötü kadını Şahika karakterine can veren Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma’dan ayrılacağı konuşuluyordu. Bu iddianın en temelinde güzel oyuncunun Bir Başkadır isimli Netflix dizisinde oynadığı diziden memnun olmayan ve her fırsatta bunu dile getiren hatta zaman zaman diziyi gömen bir karakteri canlandırmasıydı.

Nesrin Cavadzade

Birçok kişi Nesrin Cavadzade’nin Bir Başkadır dizisinde kendini canlandırdığı düşünerek tepki göstermişti. Hatta iddiaya göre yapımcılar Nesrin Cavadzade’nin canlandırdığı bu karakterden rahatsız olduğu için güzel oyuncunun diziden ayrılmasına karar vermişler! Fakat geçtiğimiz aylarda çıkan bu iddia pek çok kez yalanlandı.

blank

Ancak bu kez Şahika yani Nesrin Cavadzade gerçekten de diziden ayrılıyor! Bugün Instagram hesabından cenaze fotoğrafı paylaşan güzel oyuncu, canlandırdığı Şahika’ya biraz garip veda etti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz