Stüdyoda Gergin Anlar! Esra Erol’un İçine Müge Anlı Kaçtı Daha Fazla Tahammül Edemedi: “Bulunmaz Hint Kumaşı…”

Aleyna

ATV

28 Nisan 2021

Stüdyoda Gergin Anlar! Esra Erol’un İçine Müge Anlı Kaçtı Daha Fazla Tahammül Edemedi: “Bulunmaz Hint Kumaşı…”

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden Esra Erol’un programında bazen absürt bazen de gergin anlar yaşanabiliyor. Geçtiğimiz haftalarda ve aylarda mantık sınırlarımızı zorlayan vakalara şahitlik etmiştik. Bugün ise Havva’nın konusu işlenirken karşısındaki kişinin saygısızlığına tahammül edemeyen Esra Erol’un içine Müge Anlı kaçtı ve konuklarına ağır konuştu!

Esra Erol ve Müge Anlı

Aslında dobra ve ağır konuşmalar bir başka ATV programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te alışık olduğumuz sahneler! Müge Anlı sık sık programa dahil olan konuklarının gerçeği söylemediğini düşünerek üzerine gidiyor ve aklında ne varsa çat çat yüzlerine söylüyor. Herkes Müge Anlı’nın bu huyunu bildiği için de ona karşı ses çıkartmaya cesaret edemiyor! Fakat Esra Erol, genellikle programında empati ve sabır konusunda sınırları zorlayarak herkesin dilinden konuşmaya çalışıyor.

Esra Erol

Esra Erol’u Çileden Çıkardılar!

Ancak sabır taşı olarak gördüğümüz Esra Erol’un da bir sınırı var elbette! Bazı zamanlarda içine Müge Anlı kaçan Esra Erol geçtiğimiz haftalarda Mevla, Salih ve Nilüfer konusunda Salih’in pişkinliğine daha fazla sabredemeyerek konuğunu canlı yayından kovmuştu. Bugün ise yine ekranda benzer bir konu vardı. Eşi Havva’yı terk edip giden ve kendisinden 20 yaş büyük Hatice ile aşk yaşamaya başlayan Ayhan; Esra Erol’un sinirlerini bir hayli bozdu!

Önceki günlerde programa katılan Havva, 10 yıllık eşinin çalışmak için başka bir şehire gittiğini ve orada da kendisinden 20 yaş büyük Hatice isimli bir kadınla birliktelik yaşadığını iddia ederek Esra Erol’un kapısını çaldı. Canlı yayına bağlanan Ayhan ve Hatice de Havva’nın iddialarını doğrulayınca ortalık karıştı. Tek celsede boşanan taraflar bugün son kez karşı karşıya geldi. Ancak Ayhan’ın rahatlığı ve pişkinliği Esra Erol’u zıvanadan çıkarttı ve en sonunda; “Sevgi bu değil, siz kendinizi bulunmaz Hint kumaşı mı zannediyorsunuz?!” diyerek herkesin içini rahatlattı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz