Yine Küfürlerden Küfür Beğendi! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Bu Kez Arkadaşı İçin Sinirlendi

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Yine Küfürlerden Küfür Beğendi! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Bu Kez Arkadaşı İçin Sinirlendi

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, küfürlerden küfür beğendi! Arkadaşının başına gelen bir olaya çok sinirlenen Mola, Instagram’ı biraz sert bir dille uyardı.

Ezgi Mola

Başarılı oyuncu Ezgi Mola, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerin başında geliyor. 10 sene önce Twitter çok “marjinal” bir şey zannedilirken Ezgi Mola orada fenomen olmuştu, düşünün! Eğlenceli hallerini ve mizah yeteneğini Twitter’da sergileyen ünlü oyuncu, Instagram’a da bu tarzını aynen yansıttı. Bu da ona 5.6 milyon takipçi getirdi! Üstelik, bunun için özel bir strateji de kurmadı. Onun hesabında yuva arayan hayvanları da görebilirsiniz, sabah sürdüğü cilt maskesini de. Zaten onu takip etmeyi cazip kılan da havalı pozlar vermek için kasılmaması!

Ama Ezgi Mola zaman zaman çileden çıkıp samimiyetin dozunu da kaçırabiliyor. Sinirlendiği zaman paylaşımlarına küfürler ve hakaretler de eşlik ediyor!

Asla Pişman Olmuyor

Ezgi Mola

Ezgi Mola, özellikle hayvan hakları ve kadına şiddet konusunda çok duyarlı bir isim. Hayvanlara yapılanları görünce kendini tutamayıp basıyor küfrü!

Aldığı tepkilerden sonra da daha açık konuşmaya karar verdi!

Ezgi Mola Twitter

Köpeğe işkence edenlere karşı tavrı her zaman çok net!

Ünlü oyuncu, şöhretine rağmen içinden geldiği gibi davrandığını ve bu durumdan pişman olmadığını da söylüyor: “ ‘Ezgi, Allah kahretsin, o da hiç sevilmemiş. Hayatı boyunca küfür yemiş, şiddete maruz kalmış. O yüzden yapıyor bunları’ diyorum. Ama bir tarafım da, ‘Allah belasını versin, ciğersiz herif!’ diyor. Pişman mıyım? Hayır.

Yine Kendini Tutamadı

Ezgi Mola

Ezgi Mola, bu kez hayvanlara ya da kadınlara işkence edenler için değil arkadaşının iyiliği için ağzını bozdu! Ünlü oyuncu, yakın bir arkadaşının hesabının çalındığını söyledi. Ama biraz sinirliydi!

Ezgi Mola küfür

İşsiz güçsüz yavşaklar” o hesabı terk etse iyi olacak gibi. Çünkü Ezgi Mola’nın siniri ve küfürlerinin şiddeti zamanla artıyor, tecrübeyle sabit!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz