Bütün Gece Ağladı! Demet Akalın Hem Survivor Hem de Masumlar Apartmanı İçin Gözyaşı Döktü

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Bütün Gece Ağladı! Demet Akalın Hem Survivor Hem de Masumlar Apartmanı İçin Gözyaşı Döktü

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, dün akşam hüzünlerden hüzün beğendi. Çünkü bir yanda dramların efendisi “Masumlar Apartmanı”, bir yanda sadık bir izleyicisi olduğu “Survivor” vardı!

Demet Akalın

Ünlü popçu Demet Akalın, pandemide iyice televizyona sardı. Televizyon izlemeyi çok sevdiği zaten biliniyordu, sürekli evde olmak da izleme süresini ikiye katladı. Yetmedi, yıllar sonra televizyona geri dönüp sabah programı sunmaya bile başladı! Kankası Alişan’la sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı çok iyi gidiyor. Ama Demet Akalın’ın kendi programından bile daha çok sevdiği projeler var. İzlediği anları Instagram’dan paylaşıp yorum yapmayı da hiç ihmal etmiyor!

Fanatik Bir “Survivor” İzleyicisi

Demet Akalın Okan Kurt

Ünlü şarkıcı fenomen yarışma “Survivor”ın sıkı bir takipçisi. Neredeyse ilk başladığı günden beri izliyor! Hatta 2021 versiyonu için eski eşi ve hayat arkadaşı Okan Kurt’a da teklif gitti. Hira’nın “Gidersen ömür boyu görüşmem” resti üzerine çift yarışmayı yine salonda takip etmek zorunda kaldı. Ama Demet Akalın yeni yeni huylar edindi, artık izlediği anları paylaşıp yorum yapıyor!

Önceki gün Dora’nın tavırları yüzünden yarışmadan bıktığını söyleyen Demet Akalın, dayanamayıp seyretmeye devam etti. Eee, yılların alışkanlığı! Ünlü şarkıcı yine çok sinirlendi ama bu kez tepkisi Dora’ya değildi.

İsmail Balaban’ın nişanlısıyla yaşadığı kötü olaylar programda ifşa edilince, Demet Akalın da açtı ağzını yumdu gözünü. Ama tepkisi bunu programda anlatanlara değil, İsmail Balaban’ın nişanlısınaydı!

Demet Akalın instagram yorumu

Bütün Gece Ağladı

“Survivor”ın son bölümüne damga vuran olaylardan biri de Aleyna Kalaycıoğlu’nun babasına olan sitemiydi. Milyonları ağlatan o isyan, Demet Akalın’ı da çok etkiledi.

Demet Akalın’ın sonraki durağı ise hayran olduğu “Masumlar Apartmanı” dizisiydi. “İçimiz kıyıldı mutsuzluktan” diye isyan eden ünlü şarkıcı, bu kez Gülben’in düştüğü duruma çok üzüldü.

Ne diyelim, televizyonda mutluluk ve umut veren yapımların çoğalması dileğiyle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz