Bircan Bali “Yalan haber yapmam” Dedi ve Açıkladı: Kuliste Olanları Demet Akalın’ın Menajeri Anlatmış!

Aleyna

Haberler

30 Aralık 2020

Bircan Bali “Yalan haber yapmam” Dedi ve Açıkladı: Kuliste Olanları Demet Akalın’ın Menajeri Anlatmış!

Demet Akalın’ın olay yaratan tuvalet açıklamasından sonra sular bir türlü durulmuyor. Bu kez Bircan Bali, kulisten bilgi sızdıran kişinin Akalın’ın menajeri olduğunu ileri sürdü!

Demet Akalın ve Bircan Bali

Sosyal medya ve magazin alemi günlerdir Demet Akalın’ın tuvaletini pis bırakan kişinin kim olduğunu konuşuyor! Demet Akalın ve Alişan her gün “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programını sunuyor, hatta 100 bölümü devirdiler! Neredeyse 10 sene sonra ekrana dönen “İbo Show” da bu programla aynı stüdyoda çekilmeye başlandı. Durum böyle olunca işler biraz karıştı tabi!

“İbo Show” Konukları Zan Altında!

demet akalın fotoğrafı

İki program aynı stüdyoyu paylaşmaya başlayınca kuliste olayların karışması da doğal tabi. “İbo Show” konuklarından biri Demet Akalın’ın tuvaletini izinsiz kullanınca olanlar oldu! Ortalığı ayağa kaldıran Akalın, olayı sosyal medyaya da taşıdı.

blank

Bu yorumun ardından “İbo Show” konukları incelendi ve tahminler yürütülmeye başlandı! Günlerdir bu konuyu konuşuyorduk ki, “Söylemezsem Olmaz” programının sunucusu Bircan Bali bombayı patlattı. O kişinin Zara olduğunu söyleyen Bali, “Yiyin birbirinizi” diyerek konuyu tekrar alevlendirdi!

Demet Akalın Yalanladı!

Demet Akalın yorum

Demet Akalın, bu habere çok sinirlendi ve “Yiyin birbirinizi ne demek ya?? Olmadığım yerde nasıl Zara diyebilirim ne ayıp kendi yanındaymış gibi” diyerek haberi yalanladı.

Tuvalet Krizinde Yeni Gelime!

Bircan Bali story

Bircan Bali ise bu akşam yaptığı Instagram paylaşımında “Her haberim doğru. Menajerin herkese öttü” dedi. Kulisten bilgi sızdıran gerçekten de Akalın’ın menajeriyse bu tuvalet krizini en az bir hafta daha konuşacağız gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz