Şarkıcı Bengü’nün Kızı Zeynep Telefon Kumandasıyla Dedesini Aramaya Çalıştı: Videoya Kalbimiz Eridi!

Aleyna

Haberler

30 Aralık 2020

Şarkıcı Bengü’nün Kızı Zeynep Telefon Kumandasıyla Dedesini Aramaya Çalıştı: Videoya Kalbimiz Eridi!

Sevilen pop şarkıcısı Bengü, bir süredir müziğe ara verdi ve ailesiyle vakit geçirmeyi tercih ediyor. Özellikle de küçük kızı Zeynep’le! Her gün Instagram’dan kızı Zeynep’e yaptığı yemekleri paylaşan Bengü, Instagram’ı oldukça aktif kullanıyor.

Her gün evinden ve ailesinden, gündelik yaşamından kesitler paylaşayan Bengü’nün takipçileri de bu durumdan oldukça memnun. Bengü’nün bugün paylaştığı video ise resmen içimizi ısıttı! Kızı Zeynep’le birlikte çektiği videoda, küçük Zeynep televizyon kumandasıyla dedesini aramaya çalışıyor ve bizler de Zeynep’in bu hallerine kalbimizi bırakıyoruz!

Tabii Bengü’nün tek paylaşımı kızı Zeynep değil. En son yılbaşı ağacını süslerken Reels video çekip paylaşan Bengü, geçtiğimiz gün Koronavirüs karantinasından çok sıkılmış olacak ki; kendi deyimiyle “Sahneye hazırlanır” gibi giyinip süslendi!

Karantinadan Çok Sıkılan Bengü Evinde Sahneye Çıkar Gibi Süslendi!

Bildiğiniz gibi bir süredir ülkemizde Koronavirüs pandemisi sebebiyle haftasonları sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Ayrıca haftaiçleri de akşam 21’den sonra sokağa çıkmak aynı şekilde yasak. Bu durumdan en az bizler kadar ünlü simalarda şikayetçi!

Pop şarkıcısı Bengü, evde çok sıkılmış olacak ki; akşam yemeği için giyinmiş süslenmiş ve Instagram’dan bir fotoğraf paylaşmış: “Sanki sahneye çıkacakmış gibi tek başıma evde hazırlandım bugün.. Yarıya kadar bitirdiğim kırmızı rujumu sürdüm ki en son ne zaman sürdüm hatırlamıyorum, ışıltılı küpelerimi taktım, şarkılarımı tek başına dinlemeyi çok sevmeyen ben, gözlerim dolu dolu her birini bağıra bağıra söyledim evde…Ne çok şeyin kıymetini anladık değil mi? Sağlık!” Hem içini döken hem de sosyal mesajlar veren bu açıklamasını takipçileri tarafından kısa sürede çok beğenildi!

Kızı Zeynep’le Eğlenceli Bir Video Paylaştı!

Kızı Zeynep’le yakından ilgilenen Bengü, Zeynep’in yemeklerini her gün kendi elleriyle hazırlıyor ve Zeynep’le ilgili bir gönderi illa ki paylaşıyor Instagram’da. Bugün paylaştığı video ise içimizi eriten cinsten! Telefon kumandasıyla dedesini aramaya çalışan Zeynep’in tatlılığı diyorum ve susuyorum. O ne güzel “dede” demektir öyle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz