Murat Övüç Antikalarıyla Övünürken Olan Oldu! Sır Gibi Sakladığı Sevgilisinin Adını Ağzından Kaçırdı!

Aleyna

Haberler

30 Aralık 2020

Murat Övüç Antikalarıyla Övünürken Olan Oldu! Sır Gibi Sakladığı Sevgilisinin Adını Ağzından Kaçırdı!

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, bugün katıldığı “Söylemezsem Olmaz” programında yıllardır sır gibi sakladığı sevgilisinin adını ağzından kaçırdı!

Murat Övüç

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, zaman zaman ilginç çıkışlarıyla gündeme geliyor. Kadınlar hakkında aşağılayıcı sözler sarf eden Övüç, “Onlar eskiden söylediğim laflardı” dese de geçen yaz Yeşim Salkım’a cinsiyetçi küfürler etmesiyle ortalığı ayağa kaldırdı. O zamandan beri de gözlerden biraz uzak kalmaya özen gösteriyor. Ama Övüç bugün katıldığı “Söylemezsem Olmaz” programında yine bir gaf yaptı, bu kez kendisiyle ilgili!

Sır Gibi Saklıyordu!

Murat Övüç

Murat Övüç, 13 yıldır biriyle birlikte olduğunu söylese de sevgilisinin kim olduğunu asla açıklamıyordu. “Mütevazı yaşayan biriyim, yıllardır birlikteyiz, bir kare fotoğrafımız yoktur. Özelim dört duvar arasındadır, kimse bilmez” diyen Övüç, yine de sevgilisine dair ipuçları veriyordu!

Sevgilisinin evli olduğunu ve sonradan boşandığını söyleyen Övüç, “O akıl hocam. Her şey seks değil, çok seviyorum onu” diyordu. Sevgilisinin ABD’de pırlanta tasarımcısı olduğunu ve Kapalıçarşı’da da pek çok pırlanta dükkanı olduğunu söyleyen Övüç, onun için “Kapalıçarşı imparatoru” diyor!

“Bir insanın üç sevgilisi olacak”

Murat Övüç

Murat Övüç, bir dönem olay yaratan açıklamalarına sevgilisini de dahil etti. “Çalışmasam onun parası yedi sülaleme bile yeter. Ama ben gece gündüz çalışıp alnımın teriyle kendi paramı kazanıyorum” diyen Övüç, “Bir kadının da bir erkeğin de üç sevgilisi olacak. Bir paralı, bir belalı, bir de sevdalı” diyerek olayı gene karıştırdı!

Antikalarla Övüneyim Derken…

Murat Övüç

Bugün “Söylemezsem Olmaz” programına katılan Murat Övüç, her zaman vurguladığı mütevazılığıyla evindeki antikaları anlatmaya başladı. Ama büyük bir pot kırdı!

Evini anlatırken “Aret çok seviyor antikayı” diyen Övüç, “Ay isim verdim” dese de ballandıra ballandıra anlatmaya devam etti. Herhalde magazin muhabirleri yarın Övüç’ün sevgilisinin dükkanlarında pusuya yatar!

Benzer Haberler

BARBAROSSA 30 Aralık 2020

ALLAH BELANIZI VERECEK LUT KAVMİNİN TORUNLARI
YAŞASIN SİZİN İÇİN CEHENNEM
HASTALIKLI VİJDANI İNSANİYETİ MARAZLI İNSANLIKTAN ÇIKMIŞ TUVALET SÜNGEEİNE DÖNÜŞMÜŞ BÜTÜN DİNLERİN LANETLEDİĞİ YAŞAMI KENDİNE DÜSTUR EDİNMİŞ KENDİNİ İNSAN ZANNEDEN ORGANİZMALAR

Merih Mavi 1 Ocak 2021

Allah ıslah etsin artık aleni olarak yaşıyorlar sapkınlıklarini! Lut kavmi ellerine su dökemez! Neymiş saygı duyacakmişiz! Size ne saygi ne sevgi yok pis sapıklar!

Yorum Yaz