Yasak Elma Ekibine Ağaç Yetmedi Denize Döktüler! Şevval Sam da Setteki Bitmeyen Hıdırellez Coşkusuna Katıldı

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Yasak Elma Ekibine Ağaç Yetmedi Denize Döktüler! Şevval Sam da Setteki Bitmeyen Hıdırellez Coşkusuna Katıldı

Fenomen dizi “Yasak Elma” hakkındaki final söylentileri asılsız çıktı. Dizi ekibi bir yandan sezon finalini çekerken, bir yandan da bitmeyen bir Hıdırellez heyecanı yaşıyor!

Yasak Elma

FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma” hakkındaki söylentiler hiç bitmiyor. Acımadan bir bölümde beş karakteri gönderebilen ve durmadan oyuncu değişimi yaşanan bir dizi için doğal bir durum aslında! Son olarak Nesrin Cavadzade ve Nilperi Şahinkaya’ya veda eden dizinin bu sezon sonunda biteceği söyleniyordu. Ama dizi yine ters köşe yaptı. Bitmek ne demek, dizi ekibi emin adımlarla beşinci sezona yürüyor!

Eda Ece Şevval Sam

Son dönemde, yoğun çalışma şartları, dizi süresi ve senaryo sıkıntılarına, izleyicilerin dijital platformlara yönelmesi de eklendi. Hal böyle olunca, diziler artık eski rating oranlarını elde edemiyor, ikinci sezonu gören haline şükrediyor! Ama “Yasak Elma” her şeye rağmen beşinci sezona da adım atarak başarısını ispatladı. Nihayet dinlenecek olan ekip de hem sevinçli hem de hüzünlü!

“Vedalar başladı”

Şevval Sam

Dizinin Ender’i Şevval Sam, ekiple olan fotoğraflarını paylaşarak veda hüznünü anlattı. Yaz tatili için bile olsa ayrılmak zor geliyor, ne tatlı ekip!

Öte yandan, dizi ekibinin 2-3 gündür abartılı tepkiler verdiği bir olay daha var, Hıdırellez!

Şimdi de Denizden Dilediler

Eda Ece

Dizinin Yıldız’ı Eda Ece, rol arkadaşları Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan’la uzun uzun “Hıdırellez 101” dersi vermişti. Böylece, hepimiz o gün neler yapmamız gerektiğini nokta nokta öğrendik!

Setteki Hıdırellez coşkusuyla kendinden geçen Eda Ece, minik rol arkadaşı Kuzey’i ağaca asmaya bile kalktı. Neyse ki, minik Kuzey bu girişimi kazasız belasız atlattı!

Ama bunlar da “Yasak Elma” oyuncularını kesmedi. Hıdırellez coşkusundan eksik kalmak istemeyen Şevval Sam, rol arkadaşları Melisa Doğu ve Eda Ece’yle denize açıldı.

Şevval Sam Eda Ece Melisa Doğu

Dileklerini bir kez de denize atan üçlü, bu yoğun çabanın karşılığını alacaktır diye umuyoruz. Eda Ece’nin bitmek bilmeyen tatil dileği tuttu bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz