Masterchef Uğur Yılmaz Deniz Tanya Kilitkayalı’yla Anılıyordu! Fakat Başka Bir Güzelle Görüntüleri Çıktı!

Aleyna

Haberler

15 Aralık 2020

Masterchef Uğur Yılmaz Deniz Tanya Kilitkayalı’yla Anılıyordu! Fakat Başka Bir Güzelle Görüntüleri Çıktı!

Bu sene TV8’in sevilen yemek yarışması Masterchef’te sansasyonlar bitmiyor. İfşalar, kavgalar, diskalifiyeler ve son olarak da aşk iddiası!

Tüm Türkiye’de ilgiyle takip edilen Masterchef yarışması, bu sezonda kıran kırana mücadeleler ile devam ediyor. 3. sezonun sonlarına yaklaştığımız bugünlerde, geçmişe dönüp baktığımızda karşımıza birçok yaşanmış olay çıkıyor. Tabii bu olayların en büyüğü, Uğur Deniz Yılmaz’ın Masterchef’ten diskalifiye edilmesi!

Tüm Türkiye’den Özür Diledi!

2012 ve 2013 yıllarında, Twitter’da attığı tweetler gün yüzüne çıkınca bu hataları Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi affetmedi! Önce, Uğur’un geçmişte attığı tweetler birkaç gün sosyal medyanın gündemini meşgul etti. Ardından da Masterchef yarışmasından neredeyse rezil edilerek, gözyaşları içinde diskalifiye edildi. Genç bir yarışmasının bu derece rencide edilerek gönderilmiş olması bütün izleyicileri rahatsız etti ve bütün Masterchef ekibi, başta Acun Ilıcalı olmak üzere herkes adeta linçlendi! Uğur Deniz Yılmaz’ın diskalifiye edilmesinin detaylarını aşağıdan öğrenebilirsiniz:

Hal böyle olunca, sosyal medya rotasını daha farklı bir yöne çevirdi! Uzun yıllardır televizyonda programlar yapan Acun Ilıcalı’nın yarışma ya da programlarında yaptığı hatalara rağmen boy göstermeye devam eden pek çok kişi vardı, hala var! “Uğur’un suçu neydi, reyting uğruna mı kurban edildi?” gibi pek çok soru gündeme geldi. Daha önce yaptığı hatalara rağmen Acun Ilıcalı’nın programlarında olmaya devam eden kişileri daha önce sizlere anlattık:

Uğur ve Tanya Aşkı!

Uğur Deniz Yılmaz’a o dönem destek yağmıştı! En çok destekleyenlerden biri de Masterchef yarışmasında yakın arkadaş olan Tanya Kilitkayalı’ydı. Diskalifiyenin ardından, Uğur’la olan bir fotoğrafını paylaşan Tanya; fotoğrafın üzerine “Güzel kalplim, her zaman yanındayım!” yazması izleyicilerin ve takipçilerin kafasını karıştırmaya yetti!

Tanya Kilitkayalı story

Bu olayın ardından Uğur ve Tanya’nın sevgili oldukları iddia ediliyordu. Ancak, dün gece Instagram’da tanınan kişilerden biri olan Arya Duran’ın attığı storyler kafaları karıştırdı! Herkes Uğur ve Tanya’nın birlikte olduğunu düşünürken; atılan storylerde romantik bir akşam yemeği olduğunu görüyoruz.

blank

Bu storyler sonrası; Uğur – Tanya çiftinin ayrıldığını ve Uğur’un Arya Duran ile yeni bir ilişkiye yelken açtığını anlıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz