Ünlü Şarkıcı Murat Boz’dan Doğum Günü Mesajı! Nasıl Geçtiğini Anlamıyorsun

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Ünlü Şarkıcı Murat Boz’dan Doğum Günü Mesajı! Nasıl Geçtiğini Anlamıyorsun

Ünlü sanatçı Murat Boz bugün doğum günü olması nedeniyle sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Sanatçı mesajında doğrusu, yanlışı, günahı, sevabıyla +1 dedi. İşte yakışıklı şarkıcı Murat Boz’ un takipçilerini ve sevenlerini duygulandıran mesajı ve yapılan yorumlar!

Nasıl Geçtiğini Anlamıyorsun Yaşlarındayım Yıllardır…

Instagram hesabından yaptığı yukarıdaki paylaşımla bir doğum günü mesajı yayınlayan Murat Boz dakikalar içerisinde birçok seveninden beğeniler ve güzel temenniler aldı. Küçükken çok uzakmış gibi görünen “Nasıl geçtiğini anlamıyorsun!” yaşlarındayım yıllarca diyen sanatçı hayattan çıkardığı dersleri paylaştı yorumunda. Ünlü sanatçı dost biriktirmek, sevgiler paylaşıp, sevgi olmak lazım diye devam etti mesajına. Doğrusu, yanlışı, günahı, sevabıyla +1’im diyen Murat Boz ayrıca hayatına dokunduğu insanlar için de iyi ki varsınız dedi.

Tebrik Mesajları Gecikmedi

Bugün yeni yaşına giren ünlü sanatçıya sevdiklerinden mesajlar gecikmedi. O Ses Türkiye yarışmasında uzun bir süredir birlikte çalıştığı meslektaşı Hadise kutlama emojileri ile birlikte “Happy birthday” diyerek Murat Boz’u kutladı. Seda Sayan ise “Canımın içi doğum günün kutlu olsun annem maşallah sana” mesajına nazar boncuğu koymayı unutmadı.

Aslı Enver’ siz Doğum Günü

blank

Daha önceki doğum günlerinde Aslı Enver’den hoş sürprizler ve mesajlar alan yakışıklı şarkıcı Murat Boz bu doğum gününde kendisi sevdiği insanlara bir mesaj gönderdi. Uzun bir birliktelik yaşayan Aslı Enver ve Murat Boz ayrılıkları ile de gündeme gelmişlerdi.

Sevgilim Klibi Bir Gönderme mi?

Murat Boz Aslı Enver aşkı son olarak ünlü şarkısının yeni klibi ile gündeme geldi. Sevgilim klibinde yer alan model Alize Çekiç’i Aslı Enver’e benzeten Murat Boz hayranları acaba hala Aslı Enver’i unutamadı mı diye merak ediyorlar. Sosyal medyayı da hareketlendiren bu yorum Aslı Enver ve Murat Boz hayranları tarafından izlenmeye devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz