Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’den Şoke Eden Instagram Hamlesi! Gökhan Alkan’la Aşkları Sona mı Erdi?

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’den Şoke Eden Instagram Hamlesi! Gökhan Alkan’la Aşkları Sona mı Erdi?

Fox’un entrikası ve kaosu bol dizisi Yasak Elma’da Şahika karakteriyle karşımıza çıkan Nesrin Cavadzade, kendisi gibi oyuncu olan Gökhan Alkan’la bir süredir birliktelik yaşıyordu. Fakat güzel oyuncunun sevgilisi Gökhan Alkan’la fotoğraflarını Instagram hesabından kaldırması dikkatlerden kaçmadı. Nesrin Cavadzade’den gelen bu atak; sosyal medya kullanıcıları tarafından “ayrılık sinyali” olarak algılandı!

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan

Yasak Elma’nın Başarısı!

Hem televizyon seyircisinin hem de sosyal medya kullanıcılarının yakından takip ettiği Nesrin Cavadzade, güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle herkesi etkilemeyi başarıyor! Özellikle de Fox’un Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Şahika karakteriyle “kötü kadın” imajını baştan yazan Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma’ya katkısı çok büyük!

Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam

Tam 104 bölümdür ekranlarda olan Yasak Elma’nın başarısı herkesin dilinde! Özellikle de 2021 sezonunda televizyon kanalları arasında büyük bir reyting savaşı yaşanırken; 4 sezon boyunca kendine has seyirci kitlesiyle yoluna devam edebilen Yasak Elma ekranda gördüğümüz diğer dizilere hiç benzemiyor! Bir an bile entrikanın ve aksiyonun azalmadığı Yasak Elma’nın senaristleri izleyicileri şaşırtmayı çok seviyor.

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade’den Şaşırtan Hamle!

Bildiğiniz gibi 2021 sezonuna Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan diziler damgasını vurdu! Bu kadar zorlayıcı bir reyting savaşında 4. sezonunda hala izleyicilerin dikkatini ve merakını canlı tutabilmek oldukça zor olsa gerek. Fakat Yasak Elma’nın hem senaristleri hem de oyuncuları bu işin hakkını vermeyi başarıyor. Özellikle de dizinin kötü kadını Şahika’yı canlandıran Nesrin Cavadzade’nin yeteneğine diyecek yok!

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan

Oyunculu yeteneği dışında sosyal hayatında da oldukça sevilen ve farklı bir tarza sahip olan Nesrin Cavadzade’den bugün ilginç bir hamle geldi! Bir süredir kendisi gibi oyuncu olan Gökhan Alkan’la güzel bir birliktelik yaşayan Nesrin Cavadzade; bugün Instagram hesabından sevgilisiyle olan bütün fotoğraflarını kaldırdı! Buna karşın ikilinin hala birbirlerini takip etmesi ve Gökhan Alkan’ın birlikte oldukları fotoğrafları kendi profilinden kaldırmaması herkesin kafasını karıştırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz