Yaz Dizileri Görücüye Çıkıyor: Show’un Cam Tavanlar Dizisinden Kubilay Aka ve Bensu Soral’lı İlk Kare Geldi!

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Yaz Dizileri Görücüye Çıkıyor: Show’un Cam Tavanlar Dizisinden Kubilay Aka ve Bensu Soral’lı İlk Kare Geldi!

Show TV’nin bütün dizileri teker teker final bölümleriyle ekranlara veda ederken; yeni bir yaz dizisi için hazırlıklar tamamlandı çekimler başladı! Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın başrolü paylaşacağı “Cam Tavanlar” bugün sete girdi. Hatta setten ilk görüntüler geldi bile.

Kubilay Aka

2021 Sezonunun Sonuna Geldik!

Yavaş yavaş 2021 dizi sezonunun sonuna gelmeye başladık. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz 2020 sezonunun büyük bir kısmında Koronavirüs pandemisi nedeniyle karantinalar ve yasaklamalar vardı. Bu nedenle normalde Haziran ayında başlayan sezon finalleri Mart ayına çekilmek zorunda kaldı. 2021 sezonu için büyük hazırlıklar yapan kanallar ise bu sene resmen televizyon ekranlarında fırtına estirdi!

Bensu Soral

Özellikle de ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı ve geçmiş hayat hikayelerinden uyarlanan diziler resmen furya haline geldi! TV8’de 2020 sezonunda yayınlanmaya başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin start verdiği akımı, bu sene Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı devam ettirdi! “Benim neyim eksik?” diyerek bir Gülseren Budayıcıoğlu uyarlamasını daha hayata geçiren Kanal D ise; Camdaki Kız dizisiyle üçüncü bölümden reyting sıralamasında zirveyi zorlamaya başladı. Hatta zirveye yerleşti!

Bensu Soral

Cam Tavanlar’dan İlk Fotoğraf Geldi!

Aynı anda bu kadar dram dizisine tahammül edemeyen izleyiciler ise isyanlarını Twitter üzerinden dile getirmeye başladı. Fakat neyse ki; 2021 sezonunun bitmesine az bir vakit kala “yaz dizileri” diye tabir ettiğimiz romantik komedi ağırlıklı projeler için start verildi! Bu yıl reytinglerde istediğini bulamayan Show TV ise yaz dizilerine ilk start veren kanal oldu. Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın başrollerinde olduğu Cam Tavanlar dizini seyircilerle buluşturmaya hazırlanan Show TV; Cam Tavanlar’ın çekimine başladı.

Çekimlere başlayan set ekibi ve oyuncular ise dizi için oldukça heyecanlı. Hatta Cam Tavanlar’ın başrolleri Kubilay Aka ve Bensu Soral’lı ilk fotoğraf geldi bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz