Yasemin Allen Takipçilerinin Yorumlarına Yine Dayanamadı: “Tam bir moronsun!”

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Yasemin Allen Takipçilerinin Yorumlarına Yine Dayanamadı: “Tam bir moronsun!”

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen zaman zaman sosyal medyada takipçilerinin yorumlarına verdiği sert cevaplarla gündeme geliyor. Ama hiçbir cevabı bu kadar sert değildi!

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen, başrollerini Elçin Sangu ve Ozan Dolunay’la paylaştığı romantik komedi “İyi Günde Kötü Günde” bittikten sonra dinlenmeye çekildi. Ekim, kasım demeden tatile çıkan ve denize giren oyuncu yeterince enerji depolamış olsa gerek. Çünkü onu tekrar reklamlarda ve yeni projelerde görmeye başladık!

Yeni Projeler Yolda!

Yasemin Allen

Yasemin Kay Allen, adrenaline ve maceraya olan tutkusuyla da biliniyor. Hal böyle olunca, setlerde yaşadığı hüsranın üstüne tekrar bir diziye başlamayan oyuncu onun yerine çok ilginç bir videoyla karşımıza çıktı!

Yasemin Kay Allen “Let’s get cooking” diyerek paylaştığı videoyla İtalyan bir motosiklet firmasıyla işbirliği içinde olduğunu duyurdu. Allen’ı “tuhaf haller” içinde gördüğümüz videoyu ünlü oyuncunun hayranları yorum bombardımanına tuttu. Ama yorumlardan biri Allen’ın hiç hoşuna gitmedi!

“Ne diyorsun moron”

Yasemin Allen Instagram

Yasemin Kay Allen’ın takipçilerinden biri “Someone please call the police.. This is simply illegal. Crap..” (Biri lütfen polisi arasın. Bu yasa dışı. Saçmalık) diye bir yorum yapınca olan oldu! Yasemin Kay Allen’ın diğer bilinen özelliği de sosyal medyadaki yorumlara verdiği sert cevaplar, dolayısıyla ünlü oyuncu bu yoruma sessiz kalamadı. Takipçisine “What the fuck are you talking about you absolute moron” (Ne saçmalıyorsun sen katıksız moron) diyen oyuncu hayranlarını şok etti!

Ünlü oyuncudan Taviz Yok!

Yasemin Allen Instagram

Yasemin Kay Allen daha önce de kovboy şapkalı bir fotoğrafını paylaştığında gelen yorumlarla uğraştı. Fotoğrafa gelen “Aşkım kendini kovboy zannediyorsun. Allah’ın izniyle ben tek ayak üstünde at dört nal ile giderim” yorumuna sinirlenen Allen, “Ne diyorsun A..” diye karşılık verip yine herkesi şok etti. Anlaşılan o ki, ünlü oyuncunun fotoğraflarına yorum yapmadan önce bir oturup düşünmek gerek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz