Aslışah Alkoçlar Evlilik Teklifine “Evet” Dedi. Düğün Çok Yakın: Gelinlik Bakmaya Şimdiden Başladı!

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Aslışah Alkoçlar Evlilik Teklifine “Evet” Dedi. Düğün Çok Yakın: Gelinlik Bakmaya Şimdiden Başladı!

Hülya Koçyiğit’in torunu, sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Kaan Demirağ ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor! Nikah tarihini erkene çeken genç çiftimiz hazırlıklara çoktan başladı bile. Aslışah Alkoçlar gelinlik provasını takipçileriyle paylaştı!

Aslışah Alkoçlar gibi sosyetik bir aileniz varsa; hele de anneanneniz Türkiye’nin en çok tanınan kadın oyuncularından biri Hülya Koçyiğit’se, doğal olarak, her adımı magazin tarafından takip edilen biri haline geliyorsunuz! Magazin dünyası sosyetik isimleri ve bu isimlerin ilişkilerini çok sever biliyorsunuz!

Eski Defterler!

Aşk konusunda yüzü bir türlü gülmeyen Aslışah Alkoç’ların ilişki geçmişi oldukça kalabalık: Hakan Sabancı, Kerem Tunçeri, Esat Yontuç, Oğulcan Engin, Kaan Boyner, Altuğ Leblebici, Alp Navruz, Ergin Varlıbaş, Kasım Garipoğlu gibi televizyon dünyasından ve cemiyet hayatından pek çok kişiyle ismi anılmıştı!

Aslışah Alkoçlar ve Kerem Tunçeri

Hatta Aslışah Alkoçlar’ın ismi en son, ünlü oyuncu Can Yaman ile anılıyordu. Bizler Aslışah Alkoçlar’ın hızına yetişemedik valla!

Aslışah Alkoçlar ve Hakan Sabancı

Özellikle de Sabancı ailesinin çapkın ismi Hakan Sabancı’yla güzel bir ilişki sürerken; ikilinin evleneceklerine inancımız tamdı. Ancak bu güzel çift birden bire yollarını ayırdı, ayrılma sebepleri ise Aslışah Alkoçlar’ın anlattığına göre korkuymuş: “Baktık ki Hakan’la ilişkimiz ciddiye, evliliğe gidiyor. Yaşımız küçük olduğu için korktuk, oturup ayrılma kararı aldık. Ayrılınca üzüldüm tabii. Bu yüzden bir süre yurt dışına gittim.”

Evlilik Teklifi!

Bu zorlu süreçleri atlatan Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz sene HD Holding veliahtı Kaan Demirağ ile ilişki yaşamaya başlamıştı. İlişkilerinin birinci yılında, Kaan Demirağ sevgilisi Aslışah Alkoçlar’a sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu! Bu teklifi Intagram hesabında paylaşan sosyetik güzel, evlenecekleri cümle aleme duyurmuş oldu!

Gelinlik Bakmaya Gitti!

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ çifti, nikahlarını Mart ayında yapmayı planlıyordu ama pandemi yüzünden daha da erken yapmaya karar verdiler! Şubat ayında nikah masasına oturacak olan çiftimiz, şimdiden hazırlıklara başladı.

Bugün Instagram hesabında gelinlik bakmaya gittiği attığı story ile duyurdu! Gelinliğini ünlü modacı Özgür Masur’a yaptıracak olan Sosyetik güzelimiz Aslışah Alkoçlar’ın gelinliğini merakla bekliyoruz!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz